Litomyšl - Dvojice A + B 2017/2018 - Týmy - Těžká dřina
- Dvojice 2019/2020
- Dvojice A + B 2018/2019
- Válka gólmanů 2018/2019
- Dvojice A + B 2017/2018
- Jednotlivci 2017/2018
- Válka gólmanů 2017/2018
- Dvojice 2016/2017
- Jednotlivci 2016/2017
- Válka gólmanů 2016/2017
- Dvojice 2015/2016
- Jednotlivci 2015/2016
- Dvojice 2014/2015
- Jednotlivci 2014/2015
- Dvojice 2013/2014
- Dvojice 2013
Hráči týmu:
Dolfa (Březová nad Svitavou)
Erich (Březová nad Svitavou)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
Liga: Dvojice A + B 2017/2018
Číslo týmu: 17
Číslo týmu: 17
Statistika týmu
Pořadí | Číslo týmu | Název týmu / Hráči týmu | Zápasů | Výhry | Prohry | Remízy | Bodů (liga) | Turnajů | Bodů (turnaje) | Skóre (inkasovali / střelili) | +/- | Celkem bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4. | 17 |
Těžká dřina
|
15 | 33 | 16 | 11 | 77 | 0 | 0 | 265/335 | +70 | 77 |
Zápasy
Kolo | Tým 1 | Body | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Těžká dřina
|
7 |
7:3
5:5
7:3
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 5.11.2017
Herní místo: Sport bar Lottery
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
2. |
Těžká dřina
|
6 |
6:4
5:5
5:5
6:4
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 5.11.2017
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
3. |
Těžká dřina
|
6 |
7:3
6:4
2:8
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 5.11.2017
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
4. |
Těžká dřina
|
5 |
5:5
4:6
6:4
7:3
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 24.11.2017
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
5. |
Těžká dřina
|
8 |
7:3
7:3
7:3
6:4
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 3.1.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
6. |
Těžká dřina
|
6 |
8:2
6:4
4:6
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 24.11.2017
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
7. |
Těžká dřina
|
5 |
8:2
6:4
5:5
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 15.12.2017
Herní místo: Sport bar Lottery
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
8. |
Těžká dřina
|
Stav: diskvalifikován
Termín: neznámý
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: PussyDesTroyers
|
|||
9. |
Těžká dřina
|
5 |
4:6
6:4
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 30.12.2017
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Kroutitelé tyčí
|
|
10. |
Těžká dřina
|
7 |
7:3
7:3
6:4
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 3.1.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Sokol Tokyjo
|
|
11. |
Těžká dřina
|
4 |
4:6
4:6
6:4
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 12.2.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: P & P
|
|
12. |
Těžká dřina
|
1 |
4:6
1:9
5:5
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 18.1.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Už zase Chrudim
|
|
13. |
Těžká dřina
|
4 |
5:5
5:5
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 18.1.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Beginners
|
|
14. |
Těžká dřina
|
8 |
6:4
8:2
6:4
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 3.1.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Baroví povaleči
|
|
15. |
Těžká dřina
|
3 |
5:5
6:4
2:8
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 18.1.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gamakvadrant
|
|
16. |
Těžká dřina
|
3 |
4:6
5:5
4:6
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 30.12.2017
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
|
17. |
Těžká dřina
|
8 |
8:2
8:2
6:4
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 28.2.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
18. |
Těžká dřina
|
4 |
4:6
6:4
4:6
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 28.2.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|
|
19. |
Těžká dřina
|
6 |
9:1
5:5
5:5
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 28.2.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Těžká dřina
|