Litomyšl - Dvojice A + B 2017/2018 - Pořadí
- Dvojice 2019/2020
- Dvojice A + B 2018/2019
- Válka gólmanů 2018/2019
- Dvojice A + B 2017/2018
- Jednotlivci 2017/2018
- Válka gólmanů 2017/2018
- Dvojice 2016/2017
- Jednotlivci 2016/2017
- Válka gólmanů 2016/2017
- Dvojice 2015/2016
- Jednotlivci 2015/2016
- Dvojice 2014/2015
- Jednotlivci 2014/2015
- Dvojice 2013/2014
- Dvojice 2013
Celkové pořadí v lize
1. Beginners - Jelda & Šachy (Litomyšl)
2. Už zase Chrudim - Modrus & Pilňas (Chrudim)
3. Gamakvadrant - Joska & Koska & Rossi (Modlíkov - Přibyslav-Dobrá)
4. Těžká dřina - Dolfa & Erich & Zuzka (Březová nad Svitavou)
5. P & P - Pavlos & Proky (Chrudim - Březová nad Svitavou)
6. 15 000 000 SHU - Flam & Kiwis & Spali (Litomyšl - Česká Třebová - Most)
7. Kočovníci - Gogo & Londis & Ňuňajz (Vysoké Mýto)
8. Los Bastardos - Jiří Vilím & Peter Sögel & Tom (Pardubice - Blansko)
9. Kroutitelé tyčí - Jenda V. & Ondatra & Slaži (Litomyšl)
10. Rybí Tacos - Libor & Zdenál (Litomyšl)
11. JeTy a nepodstatnej Grinch - Grinch & Jenda & Týna (Litomyšl - Vysoké Mýto)
12. Sokol Tokyjo - Břeťa & Jenda (Litomyšl)
13. Schreningerova kočka - Hanz & Pruďas (Cerekvice nad Loučnou - Chotěnov)
14. Aj ušima - Berlín & Jiří & Mogul (Litomyšl - Valšov)
15. Green Power - Greenová & Šticl & Zelí (Březová nad Svitavou)
16. Baroví povaleči - Mára & Míra & Pavlík (Osík)
Liga dvojic "A"
1. Beginners - Jelda & Šachy (Litomyšl)
2. Už zase Chrudim - Modrus & Pilňas (Chrudim)
3. Gamakvadrant - Joska & Koska & Rossi (Modlíkov - Přibyslav-Dobrá)
4. Těžká dřina - Dolfa & Erich & Zuzka (Březová nad Svitavou)
5. P & P - Pavlos & Proky (Chrudim - Březová nad Svitavou)
6. 15 000 000 SHU - Flam & Kiwis & Spali (Litomyšl - Česká Třebová - Most)
7. Kočovníci - Gogo & Londis & Ňuňajz (Vysoké Mýto)
8. Los Bastardos - Jiří Vilím & Peter Sögel & Tom (Pardubice - Blansko)
Liga dvojic "B"
1. Kroutitelé tyčí - Jenda V. & Ondatra & Slaži (Litomyšl)
2. Rybí Tacos - Libor & Zdenál (Litomyšl)
3. JeTy a nepodstatnej Grinch - Grinch & Jenda D. & Týna (Litomyšl - Vysoké Mýto)
4. Sokol Tokyjo - Břeťa & Jenda (Litomyšl)
5. Schreningerova kočka - Hanz & Pruďas (Cerekvice nad Loučnou - Chotěnov)
6. Aj ušima - Berlín & Jiří & Mogul (Litomyšl - Valšov)
7. Green Power - Greenová & Šticl & Zelí (Březová nad Svitavou)
8. Baroví povaleči - Mára & Míra & Pavlík (Osík)