Litomyšl - Dvojice 2013 - Zápasy
- Dvojice 2019/2020
- Dvojice A + B 2018/2019
- Válka gólmanů 2018/2019
- Dvojice A + B 2017/2018
- Jednotlivci 2017/2018
- Válka gólmanů 2017/2018
- Dvojice 2016/2017
- Jednotlivci 2016/2017
- Válka gólmanů 2016/2017
- Dvojice 2015/2016
- Jednotlivci 2015/2016
- Dvojice 2014/2015
- Jednotlivci 2014/2015
- Dvojice 2013/2014
- Dvojice 2013
Naposled odehrané zápasy
19.6.2013 |
Beginners vs. Poppy Lollipops 5:5 - 9:1 - 6:4 - 7:3 Dvojice 2013 - Kolo č.10 |
13.6.2013 |
PajDaj vs. Jendatra 4:6 - 3:7 - 3:7 - 3:7 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
11.6.2013 |
Musíme být funky vs. Don't Do It 0:10 - 0:10 - 0:10 - 0:10 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
8.6.2013 |
Šplíchalův mlýn vs. Musíme být funky 10:0 - 10:0 - 10:0 - 10:0 Dvojice 2013 - Kolo č.10 |
8.6.2013 |
Musíme být funky vs. Poppy Lollipops 0:10 - 0:10 - 0:10 - 0:10 Dvojice 2013 - Kolo č.12 |
5.6.2013 |
Kamenná Litomyšl vs. Killing Spree 5:5 - 1:9 - 6:4 - 2:8 Dvojice 2013 - Kolo č.13 |
5.6.2013 |
Killing Spree vs. Poppy Lollipops 8:2 - 8:2 - 7:3 - 7:3 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
2.6.2013 |
Der Budulmann vs. Nečum a hrej 6:4 - 7:3 - 7:3 - 7:3 Dvojice 2013 - Kolo č.14 |
2.6.2013 |
Kamenná Litomyšl vs. Nečum a hrej 4:6 - 4:6 - 4:6 - 5:5 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
30.5.2013 |
Beginners vs. Venušiny míče 6:4 - 5:5 - 7:3 - 9:1 Dvojice 2013 - Kolo č.12 |
30.5.2013 |
Šplíchalův mlýn vs. Víla Análka a hajný Robertko 4:6 - 5:5 - 4:6 - 5:5 Dvojice 2013 - Kolo č.14 |
30.5.2013 |
Beginners vs. Víla Análka a hajný Robertko 7:3 - 6:4 - 8:2 - 6:4 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
23.5.2013 |
Musíme být funky vs. L.S.D. 4:6 - 4:6 - 5:5 - 6:4 Dvojice 2013 - Kolo č.14 |
22.5.2013 |
Venušiny míče vs. L.S.D. 5:5 - 3:7 - 3:7 - 6:4 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
22.5.2013 |
Šplíchalův mlýn vs. Aj ušima 8:2 - 6:4 - 8:2 - 6:4 Dvojice 2013 - Kolo č.15 |
Chystané zápasy
Pro tuto ligu nebyly nalezeny žádné domluvené zápasy.
Kolo č.1 ↑
Termín kola: 4.2.2013 - 10.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Odehrát do: 17.2.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
1. |
6:4
8:2
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 9.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
1. |
5:5
5:5
5:5
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 6.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
1. |
5:5
0:10
1:9
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 6.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
||
1. |
5:5
4:6
3:7
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 6.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
1. |
7:3
3:7
5:5
5:5
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 7.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Musíme být funky
|
||
1. |
5:5
6:4
4:6
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 8.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
1. |
8:2
7:3
7:3
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 7.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
1. |
10:0
8:2
9:1
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 7.2.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
Kolo č.2 ↑
Termín kola: 11.2.2013 - 17.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Odehrát do: 24.2.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
2. |
4:6
6:4
6:4
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 9.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
2. |
8:2
9:1
5:5
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 13.2.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
2. |
6:4
6:4
5:5
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 16.2.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
2. |
5:5
5:5
6:4
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 20.2.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Venušiny míče
(Svitavy - U Mrtvoly)
|
||
2. |
6:4
3:7
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 15.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
2. |
9:1
9:1
8:2
8:2
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 7.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Musíme být funky
|
||
2. |
8:2
4:6
8:2
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 12.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
2. |
6:4
4:6
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 21.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Beginners
|
Kolo č.3 ↑
Termín kola: 18.2.2013 - 24.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Odehrát do: 3.3.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
3. |
6:4
6:4
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 25.2.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
3. |
5:5
5:5
1:9
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 16.2.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
3. |
10:0
5:5
8:2
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 24.2.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
3. |
7:3
8:2
7:3
10:0
|
Stav: odehrán
Termín: 27.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
3. |
7:3
8:2
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 17.2.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
||
3. |
5:5
3:7
5:5
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 18.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
3. |
1:9
1:9
3:7
3:7
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 20.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Musíme být funky
|
||
3. |
3:7
2:8
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 21.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
Kolo č.4 ↑
Termín kola: 25.2.2013 - 3.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Odehrát do: 10.3.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
4. |
3:7
6:4
6:4
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 2.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
|
||
4. |
5:5
8:2
6:4
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 25.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
4. |
7:3
7:3
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 25.2.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
4. |
7:3
7:3
7:3
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 26.2.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
4. |
9:1
7:3
7:3
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 27.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
4. |
3:7
5:5
4:6
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 25.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
||
4. |
2:8
5:5
2:8
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
4. |
3:7
4:6
3:7
2:8
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 28.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Musíme být funky
|
Kolo č.5 ↑
Termín kola: 4.3.2013 - 10.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Odehrát do: 17.3.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
5. |
0:10
5:5
2:8
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 6.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
5. |
6:4
4:6
7:3
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 2.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
|
||
5. |
7:3
8:2
7:3
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 6.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
5. |
9:1
5:5
5:5
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 9.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
5. |
2:8
3:7
6:4
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
5. |
5:5
5:5
6:4
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 24.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
5. |
5:5
3:7
2:8
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 7.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
||
5. |
4:6
6:4
7:3
7:3
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 20.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: PajDaj
|
Kolo č.6 ↑
Termín kola: 11.3.2013 - 17.3.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Odehrát do: 24.3.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
6. |
4:6
9:1
5:5
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 15.3.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
6. |
2:8
7:3
5:5
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 17.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
6. |
6:4
7:3
8:2
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
|
||
6. |
6:4
7:3
4:6
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
6. |
6:4
7:3
4:6
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
6. |
5:5
5:5
7:3
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
6. |
5:5
7:3
8:2
9:1
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 20.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
6. |
5:5
4:6
3:7
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
Kolo č.7 ↑
Termín kola: 18.3.2013 - 24.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Odehrát do: 31.3.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
7. |
3:7
3:7
0:10
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 10.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
7. |
6:4
5:5
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 20.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
7. |
4:6
1:9
2:8
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 31.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
7. |
5:5
7:3
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 12.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
|
||
7. |
5:5
5:5
5:5
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 21.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
7. |
5:5
6:4
6:4
7:3
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 20.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
7. |
8:2
5:5
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 3.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
||
7. |
7:3
6:4
10:0
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 27.3.2013
Herní místo: Bar Al Capone
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
Kolo č.8 ↑
Termín kola: 25.3.2013 - 31.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Odehrát do: 7.4.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
8. |
1:9
1:9
3:7
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 27.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|
||
8. |
4:6
2:8
4:6
1:9
|
Stav: odehrán
Termín: 6.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
8. |
4:6
3:7
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 12.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
8. |
4:6
0:10
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 3.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
8. |
5:5
7:3
5:5
5:5
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 30.3.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
|
||
8. |
7:3
6:4
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 26.3.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
8. |
7:3
8:2
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 29.3.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Jendatra
|
||
8. |
2:8
3:7
3:7
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 27.3.2013
Herní místo: Bar Al Capone
Pořadatelský tým: L.S.D.
|
Kolo č.9 ↑
Termín kola: 1.4.2013 - 7.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Odehrát do: 14.4.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
9. |
4:6
6:4
8:2
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 5.4.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
||
9. |
2:8
1:9
2:8
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 24.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|
||
9. |
2:8
3:7
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 10.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
9. |
7:3
4:6
2:8
3:7
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 12.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
9. |
6:4
3:7
3:7
0:10
|
Stav: odehrán
Termín: 3.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
9. |
8:2
6:4
7:3
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 6.4.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
(Moravská Třebová - U čobola )
|
||
9. |
5:5
3:7
6:4
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 24.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
||
9. |
5:5
3:7
3:7
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 25.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Jendatra
|
Kolo č.10 ↑
Termín kola: 8.4.2013 - 14.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Odehrát do: 21.4.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
10. |
5:5
9:1
6:4
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 19.6.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
10. |
7:3
6:4
2:8
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 21.2.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
||
10. |
10:0
10:0
10:0
10:0
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 8.6.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
(Kontumace)
|
||
10. |
4:6
5:5
1:9
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 11.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
10. |
6:4
5:5
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 15.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
10. |
1:9
3:7
1:9
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 17.4.2013
Herní místo: Bar Al Capone
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
10. |
5:5
5:5
8:2
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 27.4.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
(Litomyšl - Lidový dům)
|
||
10. |
4:6
4:6
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 24.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Don't Do It
|
Kolo č.11 ↑
Termín kola: 15.4.2013 - 21.4.2013
Herní místo: Divadelní klub - Polička
Odehrát do: 28.4.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
11. |
6:4
3:7
6:4
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 18.4.2013
Herní místo: Hospoda Na Žabárně
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
11. |
5:5
5:5
7:3
6:4
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 17.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
11. |
7:3
8:2
8:2
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 6.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
||
11. |
5:5
6:4
7:3
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 15.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|
||
11. |
3:7
3:7
3:7
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 17.4.2013
Herní místo: Bar Al Capone
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
11. |
2:8
5:5
1:9
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 10.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
11. |
5:5
5:5
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 5.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
||
11. |
6:4
7:3
6:4
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 15.5.2013
Herní místo: Divadelní klub - Polička
Pořadatelský tým: Nečum a hrej
|
Kolo č.12 ↑
Termín kola: 22.4.2013 - 28.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Odehrát do: 5.5.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
12. |
0:10
0:10
0:10
0:10
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 8.6.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Musíme být funky
(Kontumace)
|
||
12. |
4:6
4:6
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 9.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
12. |
6:4
5:5
7:3
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 30.5.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
12. |
7:3
2:8
4:6
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 8.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
||
12. |
6:4
2:8
3:7
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 6.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|
||
12. |
4:6
3:7
2:8
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 3.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
12. |
5:5
3:7
4:6
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 10.4.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
||
12. |
4:6
4:6
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 15.5.2013
Herní místo: Divadelní klub - Polička
Pořadatelský tým: Víla Análka a hajný Robertko
|
Kolo č.13 ↑
Termín kola: 29.4.2013 - 5.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Odehrát do: 12.5.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
13. |
6:4
7:3
0:10
1:9
|
Stav: odehrán
Termín: 6.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
13. |
3:7
4:6
7:3
2:8
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 7.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Musíme být funky
|
||
13. |
5:5
1:9
6:4
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 5.6.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
13. |
4:6
8:2
4:6
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 7.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
13. |
4:6
6:4
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 8.5.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
||
13. |
3:7
5:5
4:6
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 7.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|
||
13. |
4:6
4:6
2:8
1:9
|
Stav: odehrán
Termín: 18.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
||
13. |
4:6
3:7
4:6
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 12.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kladivouni
|
Kolo č.14 ↑
Termín kola: 6.5.2013 - 12.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Odehrát do: 19.5.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
14. |
2:8
4:6
0:10
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 16.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
||
14. |
3:7
3:7
2:8
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 8.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
14. |
4:6
4:6
5:5
6:4
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 23.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Musíme být funky
|
||
14. |
3:7
4:6
3:7
2:8
|
Stav: odehrán
Termín: 3.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
14. |
6:4
5:5
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 7.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
14. |
6:4
7:3
7:3
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 2.6.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Der Budulmann
|
||
14. |
4:6
5:5
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 30.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|
||
14. |
5:5
5:5
5:5
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 10.4.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Aj ušima
|
Kolo č.15 ↑
Termín kola: 13.5.2013 - 19.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Odehrát do: 26.5.2013
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
15. |
8:2
8:2
7:3
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 5.6.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Killing Spree
|
||
15. |
5:5
3:7
3:7
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 22.5.2013
Herní místo: Hostinec Za vodou
Pořadatelský tým: Venušiny míče
|
||
15. |
4:6
3:7
3:7
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 13.6.2013
Herní místo: Herna-Bar Eden
Pořadatelský tým: PajDaj
|
||
15. |
0:10
0:10
0:10
0:10
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 11.6.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Musíme být funky
(Kontumace)
|
||
15. |
4:6
4:6
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 2.6.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Kamenná Litomyšl
|
||
15. |
7:3
6:4
8:2
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 30.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Beginners
|
||
15. |
10:0
6:4
7:3
9:1
|
Stav: odehrán
Termín: 12.4.2013
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Der Budulmann
(Litomyšl - MC Kotelna)
|
||
15. |
8:2
6:4
8:2
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 22.5.2013
Herní místo: Underground Restaurant
Pořadatelský tým: Šplíchalův mlýn
|