Zde se nacházíte: SadoFC / Liga / Litomyšl / Dvojice 2014/2015 / Pořadí

Litomyšl - Dvojice 2014/2015 - Pořadí

Celkové pořadí v lize

1. Beginners - Hanz & Jelda & Šachy (Cerekvice nad Loučnou - Litomyšl)
2. Unfanthomables (Mrvin a Mohel) - Mates & Miky & Slaži (Litomyšl - Hlinsko)
3. Tragédi - Nikola Simonová & Radek Šaroun & Vít Hron (Jihlava)
4. Don't Do It - Berlín & Flam (Litomyšl)
5. Nečum a hrej - Míza & Ondeer & Ryndík (Polička - Cerekvice nad Loučnou)
6. Polikores - Cábek & Dajda & Dammer (Litomyšl - Cerekvice nad Loučnou)
7. Kings of Toilets - Štěpán Filipi & Davča & Londis (Horky - Vysoké Mýto)
8. Jendatra - Jenda & Ondatra & Wiski (Litomyšl)
9. Kamenná Litomyšl - Libor & Zdenál (Litomyšl)
10. DaLuZu - Dolfa & Zelí & Zuzka (Březová nad Svitavou)
11. Hippos - Ivana Schlöglova & Tomáš Siwek & Ráďa (Litomyšl)
12. Brazzers - Modrus & Pavlos & Pilňas (Chrudim)
13. Ušonaut a Nosteroid - Hudy & Kamča & Renné (Litomyšl - Benátky)
14. Kanáři - Martin Kladivo & Radek Kladivo & Sláva Filipi (Litomyšl - Bohuňovice)
15. Aj Ušima - Jiří & Mogul (Valšov - Litomyšl)
16. Rumfurt - Pavlík & Šípa & Zuzka (Osík - Litomyšl)
17. Bukake - Fanka & Kmoch & Sestra (Svitavy - Litomyšl)
18. Prsatice - Domča & Lůca & Monča (Litomyšl)

Finále ligy

Ve finále Sado FC ligy 2014/15 se utkalo 6 nejlepších týmů systémem každý s každým stejným způsobem, jako v 1. fázi ligy (4 legy, leg na 10 míčků, výhra - 2 body, remíza - 1 bod, prohra 0 bodu). Hrálo se na 2 stolech Leonhart na dvě kola (první kolo 2 legy, druhé kolo zbylé 2 legy).

Tým1.2.3.4.5.6.SkóreBodyPořadí
1. Unfanthomables (Mrvin a Mohel)
Miky (Hlinsko)
Slaži (Litomyšl)
5:5
3:7
2:8
4:6
5:5
6:4
5:5
5:5
7:3
5:5
3:7
5:5
8:2
6:4
6:4
7:3
7:3
7:3
5:5
6:4
+14
107:93
25 2.
2. Beginners
Jelda (Litomyšl)
Šachy (Vidlatá Seč)
5:5
7:3
8:2
6:4
6:4
7:3
8:2
8:2
4:6
7:3
7:3
6:4
7:3
5:5
6:4
7:3
6:4
7:3
7:3
6:4
+60
130:70
36 1.
3. Tragédi
Nikola Simonová (Jihlava)
Vít Hron (Jihlava)
5:5
4:6
5:5
5:5
4:6
3:7
2:8
2:8
6:4
5:5
7:3
6:4
3:7
6:4
6:4
7:3
3:7
5:5
6:4
7:3
-6
97:103
21 3.
4. Don't Do It
Berlín (Litomyšl)
Flam (Litomyšl)
3:7
5:5
7:3
5:5
6:4
3:7
3:7
4:6
4:6
5:5
3:7
4:6
6:4
7:3
7:3
7:3
8:2
4:6
2:8
5:5
-4
98:102
18 4.
5. Polikores
Cábek (Litomyšl)
Dajda (Litomyšl)
2:8
4:6
4:6
3:7
3:7
5:5
4:6
3:7
7:3
4:6
4:6
3:7
4:6
3:7
3:7
3:7
5:5
6:4
5:5
5:5
-40
80:120
8 6.
6. Nečum a hrej
Míza (Polička)
Ondeer (Polička)
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
3:7
3:7
5:5
4:6
4:6
3:7
3:7
4:6
7:3
5:5
4:6
3:7
2:8
6:4
8:2
5:5
5:5
4:6
5:5
5:5
-24
88:112
12 5.