Zde se nacházíte: SadoFC / Liga / Litomyšl / Jednotlivci 2016/2017 / Pořadí

Litomyšl - Jednotlivci 2016/2017 - Pořadí

Celkové pořadí v lize

1. Modrus (Chrudim)
2. Proky (Březová nad Svitavou)
3. Hrůša (Chrudim)
4. Jenda (Litomyšl)
5. Pavlos (Chrudim)
6. Ondatra (Litomyšl)
7. Pilňas (Chrudim)
8. Pavlík (Osík)
9. Břeťa (Litomyšl)

Jednotlivci 2016/17 - playoff

Čtvrtfinále: Hrůša vs. Pavlík

Termín: 26.3.2017, Cafebar Underground
1. zápas: 6:3, 6:3, 6:4 = 3:0
2. zápas: 6:2, 5:6, 6:2, 6:2 = 3:1
3. zápas: 6:4, 6:3, 5:6, 6:2 = 3:1
4. zápas: Kontumace ve prospěch Hrůši
Vítěz: Hrůša 4:0

Čtvrtfinále: Ondatra vs. Modrus

Termín: 20.3.2017, Cafebar Underground
1. zápas: 6:3, 6:4, 6:5 = 3:0
2. zápas: 5:6, 6:5, 5:6, 2:6 = 1:3
3. zápas: 3:6, 6:4, 2:6, 6:3, 5:6 = 2:3
4. zápas: 1:6, 6:2, 3:6, 2:6 = 1:3
5. zápas: 5:6, 4:6, 5:6 = 0:3
Vítěz: Modrus 4:1

Čtvrtfinále: Proky vs. Pilňas

Termín: 30.3.2017, 16:00, Lottery bar
1. zápas: 6:2, 6:3, 3:6, 6:5 = 3:1
2. zápas: 6:2, 6:3, 5:6, 6:5 = 3:1
3. zápas: 5:6, 6:2, 6:2, 6:2 = 3:1
4. zápas: 6:4, 3:6, 3:6, 6:1, 6:4 = 3:2
Vítěz: Proky 4:0

Čtvrtfinále: Jenda vs. Pavlos

Termín: 30.3.2017, 16:00, Hostinec U Černého orla
1. zápas: 6:4, 4:6, 5:6, 6:5, 6:3 = 3:2
2. zápas: 5:6, 6:2, 6:2, 6:3 = 3:1
3. zápas: 6:5, 3:6, 6:4, 6:4 = 3:1
4. zápas: 6:5, 6:4, 3:6, 6:2 = 3:1
Vítěz: Jenda 4:0

Semifinále: Jenda vs. Proky

Termín: 9.4.2017, 18:00, Hostinec U Černého orla
1. zápas: 6:1, 5:6, 3:6, 3:6 = 1:3
2. zápas: 6:5, 5:6, 6:4, 6:4 = 3:1
3. zápas: 3:6, 3:6, 6:5, 4:6 = 1:3
4. zápas: 2:6, 6:4, 5:6, 6:5, 6:1 = 3:2
5. zápas: 5:6, 6:5, 3:6, 3:6 = 1:3
6. zápas: 5:6, 6:5, 5:6, 3:6 = 1:3
Vítěz: Proky 4:2

Semifinále: Modrus vs. Hrůša

Termín: 9.4.2017, 18:00, Chrudim
1. zápas: 6:2, 4:6, 6:5, 4:6, 3:6 = 2:3
2. zápas: 6:4, 6:2, 6:5 = 3:0
3. zápas: 3:6, 3:6, 5:6 = 0:3
4. zápas: 6:4, 6:0, 5:6, 6:5 = 3:1
5. zápas: 3:6, 1:6, 5:6 = 0:3
6. zápas: 3:6, 6:5, 6:5, 6:4 = 3:1
7. zápas: 5:6, 6:2, 6:4, 6:5= 3:1
Vítěz: Modrus 4.3

Finále: Modrus vs. Proky

Termín: 14.4.2017, 19:00, Lottery bar
1. zápas: 6:4, 6:4, 5:6, 6:3 = 3:1
2. zápas: 6:4, 4:6, 4:6, 6:5, 6:3 = 3:2
3. zápas: 6:5, 3:6, 2:6, 6:4, 4:6 = 2:3
4. zápas: 6:3, 6:4, 5:5 = 3:0
5. zápas: 5:6, 6:5, 6:4, 6:5 = 3:1
Vítěz: Modrus 4:1

O 3. místo: Jenda vs. Hrůša

Termín: 9.5.2017, 16:00, Hostinec U Černého orla
1. zápas: 6:4, 5:6, 6:5, 3:6, 2:6 = 2:3
2. zápas: 6:3, 3:6, 5:6, 5:6 = 1:3
3. zápas: 3:6, 1:6, 3:6 = 0:3
4. zápas: 5:6, 6:4, 6:3, 4:6, 5:6 = 2:3
Vítěz: Hrůša 4:0