Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Falcon Security Cup - Vánoční turnaj dvojic ve stolním fotbale - Moravská Třebová

Falcon Security Cup - Vánoční turnaj dvojic ve stolním fotbale - Moravská Třebová

So 7.12.2013
Po téměř 8-mi měsících zase všechny fotbálkové nadšence sdečně zveme do Moravské Třebové, aby si přišli zahrát do příjemného prostředí s fajn lidma fotbálkový turnaj dvojic. Čekat na vás bude nejenom super atmosféra, ale i kupa fajn lidí, takže si určitě užijete fajn den.
Pořadatel turnaje: František Pokorný + SadoFC (zajištění herního systému).
Falcon Security Cup - Vánoční turnaj dvojic ve stolním fotbale - Moravská Třebová

Hrát se bude o zajímavé ceny (mobilní telefon, bundy, trička, čepice, vouchery, vstupenky, nápoje.
Partnery jsou Falcon security, O2, hypermarkety Albert, Meatfly, nástrojárna WIA, hotel Aplaus, restaurace Ambroisie, vinotéka a vinárna U Mydláře, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Hradec Králové, HC ČSOB Pardubice a samozřejmě hospoda U Čobola.

Hrát se bude na 4 - 5 stolech systémem skupin a následného oboustranného pavouka. Jako předehra bude turnaj losovaných dvojic.
Předregistrace je do 5.12. (24:00) možná zde, na emailu KillKill@seznam.cz a nebo do 6.12. (24:00) na místě.
Zápisné je pro předregistrované dvojice 110,- Kč/tým a pro registraci na místě v hrací den 160,- Kč/tým.

Podrobnosti najdete na plakátu;-)

František FANY Pokorný

Falcon Security Cup - Vánoční turnaj dvojic ve stolním fotbale - Moravská Třebová

Celkové pořadí v turnaji

1. Atria Mortis - Ivo & Shadow (Olomouc)
2. Dementně namotaný - Jelda & Šachy (Litomyšl)
3. Chovatelé prasečích prostitutů - Miky & Ráďa (Hlinsko)
4. Houbičky - Martin Jašek & Ivo (Olomouc)
5. Saďouři - Flam & Jenda (Litomyšl)
6. Gribo - Bošťa & Grinch (Litomyšl)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Young Cracovia
Belda (Moravská Třebová)
Farda (Moravská Třebová)
4:7
2:7
4:7
1:7
7:2
1:7
-18
19:37
1 6.
2. Panika
Nikola Paclíková (Moravská Třebová)
Pavel Brettschneider (Moravská Třebová)
7:4
2:7
7:5
4:7
7:5
7:6
0
34:34
4 3.
3. Final Ball
Hanz (Hradec Králové)
Mário (Hradec Králové)
7:2
7:2
7:6
7:5
7:1
7:5
+21
42:21
6 1.
4. 快球口径
Aják (Horní Čermná)
Krudy (Horní Čermná)
7:4
5:7
6:7
4:7
7:4
7:5
+2
36:34
3 4.
5. Houbičky
Martin Jašek (Olomouc)
Ivo (Olomouc)
7:1
7:4
5:7
7:4
7:2
7:3
+19
40:21
5 2.
6. Ségra a brácha
Monika Sekaninová (Moravská Třebová)
Peťan (Moravská Třebová)
2:7
5:7
1:7
4:7
2:7
1:7
-27
15:42
0 7.
7. Párek v pudingu
Rejmi (Litomyšl)
Sestra (Litomyšl)
7:1
6:7
5:7
5:7
3:7
7:1
+3
33:30
2 5.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Oldschool Hadi bez dredů
Cábek (Litomyšl)
Fany (Moravská Třebová)
7:6
7:1
7:4
4:7
3:7
4:7
0
32:32
3 4.
2. Chovatelé prasečích prostitutů
Miky (Hlinsko)
Ráďa (Hlinsko)
6:7
7:2
7:1
7:3
7:6
3:7
+11
37:26
4 2.
3. Aka Papa
Petra Sekaninová (Moravská Třebová)
Skáca (Moravská Třebová)
1:7
2:7
5:7
6:7
2:7
2:7
-24
18:42
0 7.
4. PingPunk
Lyže (Horní Čermná)
Majlo (Horní Čermná)
4:7
1:7
7:5
7:5
7:3
4:7
-4
30:34
3 5.
5. Kladivouni
Martin Kladivo (Litomyšl)
Radek Kladivo (Litomyšl)
7:4
3:7
7:6
5:7
2:7
3:7
-11
27:38
2 6.
6. Kulhavej levák Bob
Dajda (Litomyšl)
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
7:3
6:7
7:2
3:7
7:2
6:7
+8
36:28
3 3.
7. Atria Mortis
Ivo (Olomouc)
Shadow (Olomouc)
7:4
7:3
7:2
7:4
7:3
7:6
+20
42:22
6 1.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Bad Boys
Josef Ječmínek (Moravská Třebová)
Miroslav Komprda (Moravská Třebová)
4:7
5:7
7:4
7:1
4:7
7:6
+2
34:32
3 4.
2. Saďouři
Flam (Litomyšl)
Jenda (Litomyšl)
7:4
7:3
7:5
7:3
7:2
2:7
+13
37:24
5 1.
3. Nevim
Pačes (Vysoké Mýto)
Rohlik (Cerekvice nad Loučnou)
7:5
3:7
4:7
7:5
7:3
7:5
+3
35:32
4 3.
4. Prd a Kak
Sedlo (Litomyšl)
Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
4:7
5:7
7:4
7:2
7:2
1:7
+2
31:29
3 5.
5. Rumový mašle
Jolča (Polička)
Kája (Tržek)
1:7
3:7
5:7
2:7
3:7
5:7
-23
19:42
0 7.
6. Těžká dřina
Bříza (Litomyšl)
Dolfa (Březová nad Svitavou)
7:4
2:7
3:7
2:7
7:3
4:7
-10
25:35
2 6.
7. Magic Mashrooms
Fido (Sruby)
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
6:7
7:2
5:7
7:1
7:5
7:4
+13
39:26
4 2.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Gribo
Bošťa (Litomyšl)
Grinch (Litomyšl)
7:6
7:1
7:2
2:7
7:0
7:3
+18
37:19
5 2.
2. Nečum a hrej
Míza (Polička)
Ondeer (Polička)
6:7
7:4
7:2
2:7
7:4
7:1
+11
36:25
4 3.
3. Šroub a matice
Veronika Pokorná (Litomyšl)
Vojtěch Pošík (Lysá nad Labem)
1:7
4:7
3:7
2:7
0:7
5:7
-27
15:42
0 7.
4. Luxfery
Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
Pruďas (Chotěnov)
2:7
2:7
7:3
2:7
7:4
7:6
-7
27:34
3 4.
5. Dementně namotaný
Jelda (Litomyšl)
Šachy (Litomyšl)
7:2
7:2
7:2
7:2
7:3
7:3
+28
42:14
6 1.
6. Škoda
Carlos (Moravská Třebová)
Trmi (Moravská Třebová)
0:7
4:7
7:0
4:7
3:7
4:7
-13
22:35
1 6.
7. M & M
Majkl (Hlinsko)
Mlyny (Hlinsko)
3:7
1:7
7:5
6:7
3:7
7:4
-10
27:37
2 5.

Fotogalerie

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: jpg | velikost: 1.42 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.