Doporučený turnaj

Sado FC Open

So 9.11.2019
Sado FC Open

Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Finále SadoFC ligy 2017/18 - Válka gólmanů

Finále SadoFC ligy 2017/18 - Válka gólmanů

Ne 18.3.2018
Finále Sado FC ligy 2017/2018 v disciplíně "Válka gólmanů" se uskuteční 18. 3. 2018 U Černého orla od 15:00. Jedná se o uzavřený turnaj určený pro první 4 hráče dle výsledků základní skupiny, ale všichni fanoušci jsou také srdečné zváni.
Finále SadoFC ligy 2017/18 - Válka gólmanů

Herní systém

První 4 hráči se utkají systémem SKO:
- Modrus (Chrudim) vs. Jenda V. (Litomyšl)
- Jenda D. (Vysoké Mýto) vs. Pilňas (Chrudim)

Hráči se utkají na 2 vítězné zápasy. Jeden zápas se hraje na 2 vítězné legy, jeden leg se hraje na 7 vítězných míčků. Hráč, který jako první vyhraje 2 legy, získává 1 vyhraný zápas. Hráč, který takto vyhraje 2 zápasy, vyhrává utkání. Stejný systém, jako finále minulý rok.
Hráči však po 1 odehraném zápase pustí ke stolu další zápas - vystřídají se. Po odehrání dalšího zápasu se opět vrací ke stolu.

Příklad:
Modrus s Jendou odehrají první zápas (na 2 vítězné legy), který skončí na legy třeba 1:2. Ke stolu pustí dalšího Jendu s Pilňasem, kteří odehrají také jeden zápas a zase pustí zpátky první dvojici. No a takhle dokud se nedohraje první várka zápasů (o postup do finále). Poté se bude hrát o třetí místo a finále a to úplně stejným způsobem (herní systém i střídání hracích dvojic).

Proč takto?

Myslíme si, že si hráči můžou mezi zápasy odpočnout a načerpat nové síly - hlavně ty psychické. Ostatní hráči navíc nemusejí čekat tak dlouho na zápas. No taky to je vlastně takový pokus :)

Pravidla

ITSF, stejná jako pro celou ligu i co se týká počtu timeoutů atd.

Přejeme hodně štěstí!
Za Sado FC napsal Radek Urban