Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Retro turnaj ve stolním fotbálku - Litomyšl

Retro turnaj ve stolním fotbálku - Litomyšl

So 14.11.2015
Startovné za tým 200 Kč. Ceny poháry a nějaké ty vzpružováky. V podvečer proběhne příprava něčeho do žaludku, která bude grátis. Piny a snejky nech doma, pač tento den znamenájí foul! V baru Underground se těšíme na Vás hráče a fandy!
Pořadatel turnaje: Cafebar Underground.
Retro turnaj ve stolním fotbálku - Litomyšl

Retro turnaj ve stolním fotbálku - Litomyšl

Celkové pořadí v turnaji

1. FC Hadraplán - Dajda & Ondatra (Litomyšl)
2. Smash - Modrus & Tomáš (Chrudim)
3. Bílej rusák - Šachy (Litomyšl)
4. Knír s tebou - Flam & Jenda (Litomyšl)
5. Krabák a Earl - Libor & Zdenál (Litomyšl)
6. Tom & Tom - Tomáš Konečný & Tom (Pardubice)
7. Jégr - Grinch & Jelda (Litomyšl)
8. Hadi bez dredů - Cábek & Fany (Litomyšl - Moravská Třebová)
9. Těžká dřina - Dolfa & Jenda (Březová nad Svitavou)
10. Buranský burani - Mális & Ondeer (Choceň - Polička)
11. Jitrnice se špejlou - Bošťa & Míza (Litomyšl - Polička)
12. Lízátka - Proky & Zuzka (Pohledy - Březová nad Svitavou)
13. Chrudim nezastavíš - Vojtěch Holubec & Pavlos (Chrudim)
14. Nevyměknem - Adla & Thomas (Březová nad Svitavou - Pohledy)
15. Chrudimský zmrdi - Béďa & Pilňas (Chrudim)
16. Choceňský kozy - Adél & If (Choceň)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Knír s tebou
Flam (Litomyšl)
Jenda (Litomyšl)
5:4
5:2
0:5
5:3
3:5
5:4
5:3
+2
28:26
5 2.
2. Krabák a Earl
Libor (Litomyšl)
Zdenál (Litomyšl)
4:5
5:0
5:2
5:4
5:4
5:4
5:3
+12
34:22
6 1.
3. Jégr
Grinch (Litomyšl)
Jelda (Litomyšl)
2:5
0:5
5:3
5:3
5:1
3:5
5:3
0
25:25
4 4.
4. Lízátka
Proky (Pohledy)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
5:0
2:5
3:5
4:5
5:2
4:5
1:5
-3
24:27
2 6.
5. Těžká dřina
Dolfa (Březová nad Svitavou)
Jenda (Březová nad Svitavou)
3:5
4:5
3:5
5:4
5:3
5:0
5:0
+8
30:22
4 3.
6. Chrudimský zmrdi
Béďa (Chrudim)
Pilňas (Chrudim)
5:3
4:5
1:5
2:5
3:5
5:4
2:5
-10
22:32
2 8.
7. Chrudim nezastavíš
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Pavlos (Chrudim)
4:5
4:5
5:3
5:4
0:5
4:5
2:5
-8
24:32
2 7.
8. Buranský burani
Mális (Choceň)
Ondeer (Polička)
3:5
3:5
3:5
5:1
0:5
5:2
5:2
-1
24:25
3 5.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Bílej rusák
Šachy (Litomyšl)
Kuba
5:3
5:2
4:5
5:2
5:4
3:5
5:2
+9
32:23
5 2.
2. Jitrnice se špejlou
Bošťa (Litomyšl)
Míza (Polička)
3:5
5:2
0:5
3:5
4:5
5:4
5:1
-2
25:27
3 5.
3. Nevyměknem
Adla (Březová nad Svitavou)
Thomas (Pohledy)
2:5
2:5
4:5
2:5
4:5
4:5
5:4
-11
23:34
1 7.
4. FC Hadraplán
Dajda (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
5:4
5:0
5:4
5:2
5:2
5:0
5:1
+22
35:13
7 1.
5. Tom & Tom
Tomáš Konečný (Pardubice)
Tom (Pardubice)
2:5
5:3
5:2
2:5
5:3
4:5
5:3
+2
28:26
4 3.
6. Smash
Modrus (Chrudim)
Tomáš (Chrudim)
4:5
5:4
5:4
2:5
3:5
5:2
5:3
+1
29:28
4 4.
7. Hadi bez dredů
Cábek (Litomyšl)
Fany (Moravská Třebová)
5:3
4:5
5:4
0:5
5:4
2:5
2:5
-8
23:31
3 6.
8. Choceňský kozy
Adél (Choceň)
If (Choceň)
2:5
1:5
4:5
1:5
3:5
3:5
5:2
-13
19:32
1 8.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 2.96 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.