Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / SadoFC turnaj ve stolním fotbálku "O PÁNA VESMÍRU"

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku "O PÁNA VESMÍRU"

So 22.9.2012
V sobotu 22. září se v litomyšlské Kotelně bude odehrávat turnaj ve stolním fotbálku dvojic a následná afterparty. Cílem akce není nic jiného než si pořádně zahrát a s radostí tedy přivítáme každou dvojici, ať už hráče rekreační či zkušenější. Hodnotné ceny a dárek pro každého startujícího jsou samozřejmostí. K dispozici bude nejméně 6 stolů. Prezentace začíná ve 14:00, startovné je 200 Kč/tým (slečny zápisné neplatí).
SadoFC turnaj ve stolním fotbálku "O PÁNA VESMÍRU"

Afterparty startuje ve 20:00 a je zdarma. V rytmech pohybujících se od reggae, přes dubstep až po luiquid dnb a reggae jungle či dnb zahrají djs: Concrete Safari, Side9000, Rosha a Joker.
Po ukončení turnaje bude možnost si zdarma vyzkoušet fotbálek, takže skvělá příležitost pro začátečníky.

Info

  • startovné 200 Kč/tým (slečny zdarma)
  • registrace 14:00
  • start 15:00
  • 6 stolů (minimálně)
  • o hudební podklad při konání turnaje se postarají mptrojky
  • kdy: sobota 22.9.2012
  • kde: Music Club Kotelna, Kapitána Jaroše 1129, Litomyšl
  • GPS: 49°52'25.249"N, 16°18'25.289"E

Afterparty

- start 20:00
- vstupné se nevybírá

  • 20:00 - 21:30 Concrete Safari
  • 21:30 - 22:30 DJ Rosha
  • 22:30 - 23:45 Side9000
  • 23:45 - 02:00 DJ Joker

Doporučujeme

Cafebar Underground
Smetanovo náměstí 100, Litomyšl
http://www.facebook.com/cafebarunderground

Billard centrum Litomyšl & Nekuřácká restaurace
Bělidla 392, Litomyšl
http://www.facebook.com/pages/Kulečníková-herna-a-restaurace-Lidový-Dům/44655846447
http://www.bclit.org

Ercan Kebap
Smetanovo náměstí 131, Mariánská 131, Litomyšl
http://www.facebook.com/pages/Ercan-Kebap/343496452378927

Kavárna Mandala
Smetanovo náměstí 129, Litomyšl
http://www.facebook.com/kavarnamandala

Vinotéka a vinárna U Mydláře
Smetanovo náměstí 47, Litomyšl
http://www.facebook.com/umydlare
http://www.umydlare.cz

Všem výše uvedeným děkujeme za podporu turnaje!

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku "O PÁNA VESMÍRU"

Celkové pořadí v turnaji

1. Advanta - Hanz & Míša (Hradec Králové)
2. Unimo - Tomáš Michálek & Všivák (Uničov)
3. L.S.D. - Fajfi & Grinch (Litomyšl)
4. XXX - Dave & Pítrs (Uničov)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Don't Do It
Berlín (Litomyšl)
Flam (Litomyšl)
6:2
6:1
3:6
3:6
7:5
7:5
6:3
3:6
7:5
6:0
6:1
6:3
6:1
6:1
6:2
6:3
+40
90:50
14 2.
2. Mrkvičky z černé díry
Jiří (Litomyšl)
Zdenice (Litomyšl)
2:6
1:6
0:6
2:6
0:6
5:7
0:6
3:6
4:6
6:8
1:6
2:6
6:8
6:4
2:6
2:6
-57
42:99
1 8.
3. Jendatra
Jenda (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
6:3
6:3
6:0
6:2
2:6
8:6
3:6
6:4
6:3
6:3
2:6
6:3
6:3
6:3
6:4
6:4
+28
87:59
13 1.
4. SadoFC
Bošťa (Litomyšl)
Lucka (Litomyšl)
5:7
5:7
6:0
7:5
6:2
6:8
2:6
4:6
6:1
6:2
6:3
4:6
6:2
6:1
5:7
2:6
+13
82:69
8 6.
5. Unimo
Tomáš Michálek (Uničov)
Všivák (Uničov)
3:6
6:3
6:0
6:3
6:3
4:6
6:2
6:4
6:0
6:2
3:6
3:6
6:3
6:2
6:4
1:6
+24
80:56
11 3.
6. Jé na druhou CRK
Honza (Cerekvice nad Loučnou)
Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
5:7
0:6
6:4
8:6
3:6
3:6
1:6
2:6
0:6
2:6
2:6
3:6
6:2
4:6
1:6
2:6
-43
48:91
3 7.
7. Nebreč
Pruďas (Chotěnov)
Šachy (Litomyšl)
1:6
3:6
6:1
6:2
6:2
3:6
3:6
6:4
6:3
6:3
6:2
6:3
6:3
6:0
4:6
2:6
+17
76:59
10 5.
8. MikroTea
Čajda (Litomyšl)
Mikrouš (Litomyšl)
1:6
1:6
8:6
4:6
3:6
3:6
2:6
1:6
3:6
2:6
2:6
6:4
3:6
0:6
1:6
1:6
-53
41:94
2 8.
9. Marklark
Pačes (Vysoké Mýto)
Prso (Vysoké Mýto)
2:6
3:6
6:2
6:2
4:6
4:6
7:5
6:2
4:6
6:1
6:1
6:2
6:4
6:2
6:1
6:1
+31
84:53
11 4.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Křidýlko a stehýnko
Kuře (Litomyšl)
Wiski (Litomyšl)
6:2
6:3
3:6
3:6
6:0
6:1
6:0
6:4
6:3
5:7
0:6
7:9
6:0
6:4
+21
72:51
9 4.
2. Mezinárodní letiště Václav Havel
Bobeš (Litomyšl)
Miky (Litomyšl)
2:6
3:6
1:6
4:6
6:2
6:1
6:2
6:1
2:6
3:6
1:6
3:6
6:3
6:3
-5
55:60
6 5.
3. L.S.D.
Fajfi (Litomyšl)
Grinch (Litomyšl)
6:3
6:3
6:1
6:4
6:1
6:0
6:0
6:0
6:3
5:7
4:6
3:6
6:3
6:1
+40
78:38
11 2.
4. Čauky Mňauky
Klárka (Bystré)
Nikča (Bystré)
0:6
1:6
2:6
1:6
1:6
0:6
4:6
6:4
2:6
0:6
0:6
0:6
6:4
4:6
-53
27:80
2 6.
5. Fešandy
Jolča (Polička)
Verča (Polička)
0:6
4:6
2:6
1:6
0:6
0:6
6:4
4:6
2:6
2:6
0:6
1:6
6:2
4:6
-46
32:78
2 6.
6. Infernal Machine
Ludva, Rejsek (Česká Třebová)
3:6
7:5
6:2
6:3
3:6
7:5
6:2
6:0
6:2
6:2
3:6
0:6
6:3
6:1
+22
71:49
10 3.
7. Magic Mushrooms
Fido (Sruby)
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
6:0
9:7
6:1
6:3
6:4
6:3
6:0
6:0
6:0
6:1
6:3
6:0
6:1
6:1
+63
87:24
14 1.
8. Bystré KH
Kristl (Kamenná Horka)
Zuzka (Bystré)
0:6
4:6
3:6
3:6
3:6
1:6
4:6
6:4
2:6
6:4
3:6
1:6
1:6
1:6
-42
38:80
2 6.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. XXX
Dave (Uničov)
Pítrs (Uničov)
4:6
6:4
6:4
6:4
3:6
4:6
6:1
6:2
6:2
6:3
1:6
4:6
4:6
7:9
+4
69:65
7 3.
2. Pi-Pepi
Karlos (Choceň)
Sedlo (Litomyšl)
6:4
4:6
6:3
8:6
4:6
5:7
6:4
6:4
6:4
4:6
1:6
2:6
1:6
4:6
-11
63:74
6 5.
3. Lamy
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
Péťa (Cerekvice nad Loučnou)
4:6
4:6
3:6
6:8
6:4
6:3
7:5
3:6
2:6
4:6
1:6
3:6
2:6
2:6
-27
53:80
3 7.
4. Pytláci
Hudy (Litomyšl)
Zdenál (Litomyšl)
6:3
6:4
6:4
7:5
4:6
3:6
1:6
6:0
3:6
2:6
1:6
1:6
2:6
1:6
-21
49:70
5 6.
5. Nečum a hrej
Míza (Polička)
Ondeer (Polička)
1:6
2:6
4:6
4:6
5:7
6:3
6:1
0:6
5:7
4:6
2:6
6:8
2:6
6:8
-29
53:82
2 8.
6. Not Bad
Martin (Svitavy)
Woody (Svitavy)
2:6
3:6
4:6
6:4
6:2
6:4
6:3
6:2
7:5
6:4
2:6
3:6
2:6
5:7
-3
64:67
7 4.
7. Advanta
Hanz (Hradec Králové)
Míša (Hradec Králové)
6:1
6:4
6:1
6:2
6:1
6:3
6:1
6:1
6:2
8:6
6:2
6:3
6:2
10:9
+52
90:38
14 1.
8. Killing Sprae
Karel Culek (Chrudim)
Hrůša (Chrudim)
6:4
9:7
6:1
6:4
6:2
6:2
6:2
6:1
6:2
8:6
6:2
7:5
2:6
9:10
+35
89:54
12 2.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Chovatelé prasečích prostitutů
Miky (Hlinsko)
Ráďa (Hlinsko)
6:3
6:4
10:9
6:2
6:4
6:2
6:4
6:2
6:3
6:2
6:4
6:2
6:1
6:1
+45
88:43
14 1.
2. Huňatý sebevědomí a mindrák
Mates (Litomyšl)
Slaži (Litomyšl)
3:6
4:6
6:1
9:10
6:1
6:3
6:1
6:4
6:3
6:1
6:1
6:2
6:1
6:1
+41
82:41
11 2.
3. Beginers
Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
Jelda (Litomyšl)
9:10
2:6
1:6
10:9
6:0
6:3
8:6
3:6
1:6
6:2
6:1
6:0
6:2
6:2
+17
76:59
9 4.
4. Áža Team
Cuf (Litomyšl)
Lucka (Litomyšl)
4:6
2:6
1:6
3:6
0:6
3:6
0:6
3:6
6:3
4:6
9:7
6:3
6:3
3:6
-26
50:76
4 5.
5. Hadi bez dredů
Cábek (Litomyšl)
Fany (Moravská Třebová)
4:6
2:6
1:6
4:6
6:8
6:3
6:0
6:3
7:5
6:3
6:2
6:4
6:2
6:2
+16
72:56
9 3.
6. Klín rozkoše
Fanka (Svitavy)
Hrnec (Svitavy)
3:6
2:6
3:6
1:6
6:1
2:6
3:6
6:4
5:7
3:6
6:4
6:8
6:4
3:6
-21
55:76
4 5.
7. Spili jsme na sebe
Šárka, Klára (Hradec Králové - Tržek)
4:6
2:6
1:6
2:6
1:6
0:6
7:9
3:6
2:6
4:6
4:6
8:6
6:1
6:1
-27
50:77
3 7.
8. Diskopříběh
Dajda (Litomyšl)
Packo (Vysoké Mýto)
1:6
1:6
1:6
1:6
2:6
2:6
3:6
6:3
2:6
2:6
4:6
6:3
1:6
1:6
-45
33:78
2 8.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 4.34 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.