Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Svitavy

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Svitavy

So 15.2.2014
Další z řady SadoFC turnajů dvojic ve stolním fotbálku se odehraje v sobotu 15. 2. 2014 ve svitavském club-baru DART. Těšit se můžete na sado klasiku, tedy dobrou atmosféru, něco k zakousnutí, medaile, dobrou muziku a fotbálek.
SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Svitavy

Info

  • Startovné: 140 Kč/tým (pomazánky s pečivem v ceně)
  • Registrace: 15:30
  • Start: 16:00
  • Kdy: sobota 15. 2. 2014
  • Kde: Dart Club - bar, náměstí Míru 6, Svitavy
  • GPS: N 49°45.302, E 16°28.374
  • Stoly: 3 Longoni
  • Výhry: medaile nebo poháry + alkohol
  • Afterparty: dj BTTU
  • Facebook pozvánka: https://www.facebook.com/events/264371470382142/
  • Pořadatel turnaje: Radek Urban (SadoFC) + Club-bar DART
  • Fanoušci hokeje si přijdou na své, televize v baru je a bude připravena pro sledovačku zápasu Česko-Švýcarsko.

Registrace

Týmy, kteří vědí, že se turnaje zúčastní, prosíme o registraci předem. Ulehčíte a urychlíte nám tím práci na místě. Pište nám do facebook pozvánky a to v následujícím tvaru: název týmu, jména + příjmení hráčů, město.

Herní systém

Herní systém bude zvolen dle počtu a kvalit přihlášených týmů a dle časových možností tak, aby si pořádně zahráli hráči/hráčky všech kvalit. Buď klasika skupiny (každý s každým) a následně oboustranný či jednostranný pavouk, nebo dva turnaje (turnaj A a turnaj B), do kterého se hráči rozdělí dle kvalifikace.

Fotbálku zdar!
Za SadoFC tým nadšenců zve Radek Urban

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Svitavy

Celkové pořadí v turnaji

1. Hypno žáby - Olaf & Ondeer (Chrudim - Polička)
2. Čumi z gumy - Dammer & Jelda (Cerekvice nad Loučnou - Litomyšl)
3. Houska s Rohlikem - Pačes & Rohlik (Vysoké Mýto - Cerekvice nad Loučnou)
4. Těžká dřina - Dolfa & Štěpán (Březová nad Svitavou - Polička)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. Skóre Body Pořadí
1. Ferneti
Michal Sejkora (Svitavy)
Kopsič (Svitavy)
1:5
1:5
0:5
0:5
0:5
0:5
4:5
5:2
1:5
2:5
-33
14:47
1 6.
2. Houska s Rohlikem
Pačes (Vysoké Mýto)
Rohlik (Cerekvice nad Loučnou)
5:1
5:1
5:2
5:2
3:5
1:5
5:0
5:4
2:5
5:3
+13
41:28
7 3.
3. Chrudim pičo
Martin Dvořák (Chrudim)
Vojtěch Holubec (Chrudim)
5:0
5:0
2:5
2:5
4:5
5:2
5:0
5:2
3:5
5:3
+14
41:27
6 4.
4. Buzny z útoku
Jenda (Litomyšl)
Sedlo (Litomyšl)
5:0
5:0
5:3
5:1
5:4
2:5
5:3
5:3
3:5
5:2
+19
45:26
8 1.
5. Devátenáct třicet
Lůca (Litomyšl)
Machi (Janov)
5:4
2:5
0:5
4:5
0:5
2:5
3:5
3:5
2:5
2:5
-26
23:49
1 5.
6. Deset nula
Bořivoj Janiga (Svitavy)
Tomáš Štefka (Svitavy)
5:1
5:2
5:2
3:5
5:3
3:5
5:3
2:5
5:2
5:2
+13
43:30
7 2.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. Skóre Body Pořadí
1. Sunakaši
Ladislav Horváth (Svitavy)
Ondřej Mihola (Svitavy)
5:0
5:1
3:5
4:5
1:5
2:5
5:3
4:5
0
29:29
3 4.
2. Květy pro sovu
Sestra (Litomyšl)
Sovič (Horky)
0:5
1:5
0:5
3:5
2:5
2:5
3:5
0:5
-29
11:40
0 5.
3. Těžká dřina
Dolfa (Březová nad Svitavou)
Štěpán (Polička)
5:3
5:4
5:0
5:3
4:5
1:5
5:4
4:5
+5
34:29
5 2.
4. FC Svitavy
Michal Jiroušek (Svitavy)
Rudolf František (Svitavy)
5:1
5:2
5:2
5:2
5:4
5:1
5:3
5:1
+24
40:16
8 1.
5. Sociálové
Daniel Pávek (Jevíčko)
Vít Muller (Jevíčko)
3:5
5:4
5:3
5:0
4:5
5:4
3:5
1:5
0
31:31
4 3.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. Skóre Body Pořadí
1. Vyliž prdel
Fanka (Svitavy)
Flam (Litomyšl)
3:5
1:5
5:4
5:0
5:0
5:0
5:1
5:4
5:0
5:1
+24
44:20
8 2.
2. Hypno žáby
Olaf (Chrudim)
Ondeer (Polička)
5:3
5:1
5:0
5:2
5:0
5:1
5:0
5:0
5:0
5:1
+42
50:8
10 1.
3. Zepš
Daniel Binek (Svitavy)
Petr Vybíhal (Brněnec)
4:5
0:5
0:5
2:5
5:4
5:3
0:5
3:5
5:3
5:2
-13
29:42
4 4.
4. Kamenný hrnec
Hrnec (Svitavy)
Krtek (Kamenná Horka)
0:5
0:5
0:5
1:5
4:5
3:5
3:5
2:5
2:5
5:3
-28
20:48
1 6.
5. Bídnice
Jolča (Polička)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
1:5
4:5
0:5
0:5
5:0
5:3
5:3
5:2
5:2
5:4
+1
35:34
6 3.
6. Žebráci
Lukáš Krhla (Jevíčko)
Tomáš Hloch (Jevíčka)
0:5
1:5
0:5
1:5
3:5
2:5
5:2
3:5
2:5
4:5
-26
21:47
1 5.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. Skóre Body Pořadí
1. WTF?
Béďa (Brněnec)
Zelí (Březová nad Svitavou)
3:5
2:5
3:5
4:5
5:0
5:0
5:2
5:3
+7
32:25
4 3.
2. Čumi z gumy
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
Jelda (Litomyšl)
5:3
5:2
5:0
5:2
5:1
5:1
5:3
5:0
+28
40:12
8 1.
3. Bob a Bobek
Davča (Horky)
Londis (Vysoké Mýto)
5:3
5:4
0:5
2:5
5:2
5:3
3:5
5:1
+2
30:28
5 2.
4. Stočtyřicet korun v piči
Lucie Novákova (Sedliště)
Domča (Morašice)
0:5
0:5
1:5
1:5
2:5
3:5
2:5
2:5
-29
11:40
0 5.
5. Kundy
Karel Kalášek (Jevíčko)
Michal Kalášek (Jevíčko)
2:5
3:5
3:5
0:5
5:3
1:5
5:2
5:2
-8
24:32
3 4.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 4.59 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.