SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Svitavy
Info
- Startovné: 150 Kč/tým (oblíbené pomazánky s pečivem v ceně)
- Registrace: 13:30
- Start: 14:30
- Kdy: sobota 9.11.2013
- Kde: Kavárna V Parku, Dvořákova 5, Svitavy
- GPS: N 49°45.400, E 16°27.609
- Facebook pozvánka: https://www.facebook.com/events/743812875645005/
- Pořadatel turnaje: Radek Urban
Kavárna V Parku
Jedná se o moderní kavárnu situovanou do historické budovy ve své původní podobě, dalo by se napsat "dům v domě". Návštěvník je tak v kontaktu s nefalšovanou historií a zároveň mu je poskytnut veškerý potřebný komfort.
Kavárna nabízející prémiovou kávu Julius Meinl 1862, zákusky a dorty z vlastní kuchyně a vždy s příjemnou obsluhou, která Vás mile překvapí nabídnutým sortimentem.
https://www.facebook.com/KavarnaVParkuInformacniCentrumOskaraSchindlera
Registrace
Týmy, kteří vědí, že se turnaje zúčastní, prosíme o registraci předem. Ulehčíte a urychlíte nám tím práci na místě, fotbálkový kolovrátek se pak rozběhne rychleji. Pište nám do zpráv na facebook profil Stolní fotbálek Sado FC nebo přímo do facebook pozvánky a to v následujícím tvaru: název týmu, jména + příjmení hráčů, město.
V případě velkého zájmu mají předem hlášené týmy přednost.
Herní systém
1. část
Dvě nebo čtyři skupiny, ve skupině každý s každým, 1 nebo 2 legy v každém zápase, do šesti míčků (či do pěti) bez dohrávání. Ze skupin postupuje 8 či 16 týmů (dle počtu přihlášených týmů).
Při stejném počtu bodů rozhoduje rozdíl vstřelených a inkasovaných gólů. Při stejném rozdílu rozhoduje počet vstřelených gólů.
2. část
Osmičkový či šestnáctkový pavouk, oboustranný či jednostranný. Vybraný typ pavouka závisí na počtu přihlášených týmu a průběžného času.
Pořadatel si vyhrazuje právo upravit herní systém dle počtu registrovaných týmu a dle časových možností.
Fotbálku zdar!
SadoFC tým nadšenců
https://www.sadofc.cz/
https://www.facebook.com/sadofotbal
Celkové pořadí v turnaji
1. Boží hovádka - Kuna & Ondeer (Pardubice - Polička)
2. Opozdilci - Aják & Majlo (Horní Čermná)
3. Prd a Kak - Sedlo & Šlapy (Litomyšl - Cerekvice nad Loučnou)
4. Killing Spree - Karel Culek & Hrůša (Chrudim)
5. Mažoretky - Jenda & Šachy (Litomyšl)
7. Těžká dřina - Dolfa & Thomas (Březová nad Svitavou - Pohledy)
8. Kladivouni - Martin Kladivo & Radek Kladivo (Litomyšl)
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Vyliž prdel
Fanka (Svitavy) Flam (Litomyšl)
|
3:7
|
7:2
|
6:7
|
4:7
|
5:7
|
7:4
|
7:5
|
7:4
|
+3
46:43
|
4 | 5. | |
2. Mažoretky
Jenda (Litomyšl) Šachy (Litomyšl)
|
7:3
|
7:3
|
7:6
|
7:5
|
7:4
|
7:1
|
7:0
|
7:3
|
+31
56:25
|
8 | 1. | |
3. Prd a Kak
Sedlo (Litomyšl) Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
|
2:7
|
3:7
|
7:5
|
3:7
|
2:7
|
7:2
|
6:7
|
7:1
|
-6
37:43
|
3 | 6. | |
4. Míče z Marzu
Machi (Janov) Zdenice (Litomyšl)
|
7:6
|
6:7
|
5:7
|
2:7
|
7:6
|
7:1
|
7:4
|
7:4
|
+6
48:42
|
5 | 4. | |
5. Nic moc
Jiří Straka (Svitavy) Woody (Svitavy)
|
7:4
|
5:7
|
7:3
|
7:2
|
4:7
|
7:1
|
7:2
|
7:2
|
+23
51:28
|
6 | 2. | |
6. Nejkoulaťoulinkatější
Dammer (Cerekvice nad Loučnou) Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
|
7:5
|
4:7
|
7:2
|
6:7
|
7:4
|
7:3
|
7:2
|
7:5
|
+17
52:35
|
6 | 3. | |
7. Něžné pohlaví
Jolča (Polička) Kája (Tržek)
|
4:7
|
1:7
|
2:7
|
1:7
|
1:7
|
3:7
|
7:6
|
7:1
|
-23
26:49
|
2 | 7. | |
8. Bordel a Konflikt
Michal Kříček (Svitavy) Patrik Jílek (Svitavy)
|
5:7
|
0:7
|
7:6
|
4:7
|
2:7
|
2:7
|
6:7
|
6:7
|
-23
32:55
|
1 | 8. | |
9. Obzvlášť Švitoris
Davča (Horky) Sestra (Litomyšl)
|
4:7
|
3:7
|
1:7
|
4:7
|
2:7
|
5:7
|
1:7
|
7:6
|
-28
27:55
|
1 | 9. |
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Bébéčka
Martin Bače (Svitavy) Vladislav Bače (Svitavy)
|
3:7
|
1:7
|
7:2
|
2:7
|
2:7
|
1:7
|
2:7
|
3:7
|
5:7
|
-32
26:58
|
1 | 10. | |
2. Boží hovádka
Kuna (Pardubice) Ondeer (Polička)
|
7:3
|
7:1
|
7:1
|
6:7
|
7:3
|
7:0
|
7:3
|
7:3
|
7:4
|
+37
62:25
|
8 | 1. | |
3. Killing Spree
Karel Culek (Chrudim) Hrůša (Chrudim)
|
7:1
|
1:7
|
7:5
|
7:3
|
7:4
|
7:3
|
6:7
|
5:7
|
7:2
|
+15
54:39
|
6 | 4. | |
4. Z mrdky knír
Jimmy (Chrudim) Vasil (Chrudim)
|
2:7
|
1:7
|
5:7
|
1:7
|
7:6
|
4:7
|
4:7
|
4:7
|
7:6
|
-26
35:61
|
2 | 8. | |
5. Haluz
Martin Dvořák (Brno) Vojtěch Holubec (Chrudim)
|
7:2
|
7:6
|
3:7
|
7:1
|
7:2
|
6:7
|
7:4
|
6:7
|
7:5
|
+16
57:41
|
6 | 3. | |
6. Double Zet
Zelí (Březová nad Svitavou) Zuzka (Březová nad Svitavou)
|
7:2
|
3:7
|
4:7
|
6:7
|
2:7
|
5:7
|
7:4
|
7:5
|
7:2
|
0
48:48
|
4 | 6. | |
7. Těžká dřina
Dolfa (Březová nad Svitavou) Thomas (Pohledy)
|
7:1
|
0:7
|
3:7
|
7:4
|
7:6
|
7:5
|
7:3
|
6:7
|
7:2
|
+9
51:42
|
6 | 5. | |
8. Kladivouni
Martin Kladivo (Litomyšl) Radek Kladivo (Litomyšl)
|
7:2
|
3:7
|
7:6
|
7:4
|
4:7
|
4:7
|
3:7
|
5:7
|
7:1
|
-1
47:48
|
4 | 7. | |
9. Opozdilci
Aják (Horní Čermná) Majlo (Horní Čermná)
|
7:3
|
3:7
|
7:5
|
7:4
|
7:6
|
5:7
|
7:6
|
7:5
|
7:1
|
+13
57:44
|
7 | 2. | |
10. Chcípni o kus dál
Mirek Postič (Kamenná Horka) Krtek (Kamenná Horka)
|
7:5
|
4:7
|
2:7
|
6:7
|
5:7
|
2:7
|
2:7
|
1:7
|
1:7
|
-31
30:61
|
1 | 9. |