Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Divadelní klub Polička

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Divadelní klub Polička

So 20.7.2013
Zdravíme všechny příznivce stolního fotbálku a dobré nálady. Ať už jste profíci či amatéři, rádi Vás uvítáme v sobotu 20.7.2013 na čtvrtém ročníku turnájku ve stolńáku v Poličce. Hrát se bude na čtyřech různých stolech, takže si většina hráčů přijde na své. Při velké účasti jsou připraveny další dva záložní stoly.
Začátek registrace v 13:00 a nekompromisní konec v 13:30 (kdo přijede pozdě - nehraje). Zápisné na tým činí 200 Kč, k tanci a poslechu zahrají Djs. Turnaj je podporován SadoFC organizací, jenž opatruje turnaje v širokém okolí. Těšit se můžete na spoustu známých ksichtů, dobrou atmosféru a mnoho hodin zábavy u fotbálku. Těšíme se na Vaši hojnou účast a SadoFotbálku ZDAR!
Honzik Grinch Hanus & Ondřej Ondeer Filipi
SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Divadelní klub Polička

Info

  • Startovné: 200 Kč/tým
  • Registrace: 13:00
  • Start: 13:30
  • Kdy: sobota 20.7.2013
  • Kde: Divadelní klub, Vrchlického 53, Polička, www.divadelniklub.cz
  • GPS: N 49°42.760, E 16°15.718

Facebook pozvánka

https://www.facebook.com/events/123210751195827/
Za šíření pozvánky předem děkujeme!

Fotbálku zdar!
SadoFC tým nadšenců
http://www.sadofc.cz/
https://www.facebook.com/sadofotbal

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Divadelní klub Polička

Celkové pořadí v turnaji

1. Atria Mortis - Ivo & Shadow (Olomouc)
2. Chovatelé peasečích prostitutů - Miky & Ráďa (Hlinsko)
3. Dušenej smažák - Flam & Ondatra (Litomyšl)
4. Matěj Rychtařík je nejlepši - Grinch & Šachy (Litomyšl)
5. Killing Spree - Karel Culek & Hrůša (Chrudim)
6. Gablona - Jirka (Jablonné nad Orlicí)
7. Sparťanská šlechta - Ondeer & Ryndík (Polička - Cerekvice nad Loučnou)
8. Rohlík Dammer - Dammer & Rohlik (Cerekvice nad Loučnou)
9. Beginners - Hanz & Jelda (Cerekvice nad Loučnou - Litomyšl)
10. Poppy Lollipops - Karlos & Sedlo (Choceň - Litomyšl)
11. Návštěvníci - David (Žamberk, Lanškroun)
12. Penny s pekárnou - Dolfa & Thomas (Březová nad Svitavou - Pohledy)
13. Plný jako jitrnice - Bošťa & Míza (Litomyšl - Polička)
14. Kladivouni - Martin Kladivo & Radek Kladivo (Litomyšl)
15. Zabijáji vos - Vojtěch Holubec & Béďa (Chrudim)
16. Koku - Milan (Chrastová)
17. Zelenáči - Láďa (Polička)
18. Nemám slov - Klárka & Štěpán (Bystré - Polička)
19. Rejmi Zuzka - Rejmi & Zuzka (Litomyšl - Polička)
20. Pornoherci v důchodu - John (Polička)
21. Haluz - Jolča & Kája (Polička - Tržek)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Skóre Body Pořadí
1. Kladivouni
Martin Kladivo (Litomyšl)
Radek Kladivo (Litomyšl)
3:7
7:6
2:7
3:7
4:7
7:0
7:3
4:7
2:7
7:4
-9
46:55
4 8.
2. Beginners
Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
Jelda (Litomyšl)
7:3
5:7
7:4
6:7
7:3
7:0
7:2
7:4
2:7
7:3
+22
62:40
7 3.
3. Dušenej smažák
Flam (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
6:7
7:5
6:7
7:4
7:5
7:5
7:2
7:1
6:7
7:3
+21
67:46
7 2.
4. Rohlík Dammer
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
Rohlik (Cerekvice nad Loučnou)
7:2
4:7
7:6
1:7
3:7
7:0
6:7
6:7
3:7
7:4
-3
51:54
4 6.
5. Gablona
Jakub & Jirka (Jablonné nad Orlicí)
7:3
7:6
4:7
7:1
7:2
7:1
7:1
5:7
3:7
7:1
+25
61:36
7 4.
6. Penny s pekárnou
Dolfa (Březová nad Svitavou)
Thomas (Pohledy)
7:4
3:7
5:7
7:3
2:7
7:3
7:6
4:7
3:7
6:7
-7
51:58
4 7.
7. Pornoherci v důchodu
George & John (Polička)
0:7
0:7
5:7
0:7
1:7
3:7
7:4
7:2
3:7
6:7
-30
32:62
2 11.
8. Zelenáči
Tomáš & Láďa (Polička)
3:7
2:7
2:7
7:6
1:7
6:7
4:7
7:6
2:7
7:6
-26
41:67
3 9.
9. Návštěvníci
Marek & David (Žamberk, Lanškroun)
7:4
4:7
1:7
7:6
7:5
7:4
2:7
6:7
4:7
7:4
-6
52:58
5 5.
10. Atria Mortis
Ivo (Olomouc)
Shadow (Olomouc)
7:2
7:2
7:6
7:3
7:3
7:3
7:3
7:2
7:4
7:4
+38
70:32
10 1.
11. Rejmi Zuzka
Rejmi (Litomyšl)
Zuzka (Polička)
4:7
3:7
3:7
4:7
1:7
7:6
7:6
6:7
4:7
4:7
-25
43:68
2 10.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Skóre Body Pořadí
1. Plný jako jitrnice
Bošťa (Litomyšl)
Míza (Polička)
2:7
7:6
4:7
7:5
4:7
7:3
7:4
2:7
4:7
-9
44:53
4 6.
2. Sparťanská šlechta
Ondeer (Polička)
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
7:2
7:1
5:7
7:0
6:7
7:3
7:4
7:4
4:7
+22
57:35
6 5.
3. Nemám slov
Klárka (Bystré)
Štěpán (Polička)
6:7
1:7
1:7
2:7
3:7
7:6
7:6
1:7
5:7
-28
33:61
2 9.
4. Chovatelé peasečích prostitutů
Miky (Hlinsko)
Ráďa (Hlinsko)
7:4
7:5
7:1
7:2
7:4
7:3
7:2
4:7
3:7
+21
56:35
7 3.
5. Koku
Martin & Milan (Chrastová)
5:7
0:7
7:2
2:7
3:7
7:3
2:7
5:7
3:7
-20
34:54
2 8.
6. Poppy Lollipops
Karlos (Choceň)
Sedlo (Litomyšl)
7:4
7:6
7:3
4:7
7:3
7:4
6:7
6:7
7:4
+13
58:45
6 4.
7. Haluz
Jolča (Polička)
Kája (Tržek)
3:7
3:7
6:7
3:7
3:7
4:7
1:7
0:7
0:7
-40
23:63
0 10.
8. Zabijáji vos
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Béďa (Chrudim)
4:7
4:7
6:7
2:7
7:2
7:6
7:1
0:7
2:7
-12
39:51
3 7.
9. Killing Spree
Karel Culek (Chrudim)
Hrůša (Chrudim)
7:2
4:7
7:1
7:4
7:5
7:6
7:0
7:0
6:7
+27
59:32
7 2.
10. Matěj Rychtařík je nejlepši
Grinch (Litomyšl)
Šachy (Litomyšl)
7:4
7:4
7:5
7:3
7:3
4:7
7:0
7:2
7:6
+26
60:34
8 1.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 3.82 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.