Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Na Žabárně Litomyšl

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Na Žabárně Litomyšl

So 14.9.2013
Zdravíme všechny příznivce stolního fotbálku a dobré nálady. Ať už jste profíci či amatéři, rádi Vás uvítáme na prvním ročníku turnájku ve stolńáku v Nedošíně u Litomyšle. Hrát se bude na čtyřech různých stolech.
Začátek registrace v 13:30 a začátek turnaje cca 14:15. Zápisné na tým činí 200 Kč. V ceně zápisného je i uzená klobása a k tomu jedna limča nebo pivko pro oba spoluhráče. Turnaj je podporován SadoFC organizací, jenž opatruje turnaje v širokém okolí. Těšit se můžete na spoustu známých ksichtů, dobrou atmosféru a mnoho hodin zábavy u fotbálku. Těšíme se na Vaši hojnou účast a SadoFotbálku ZDAR!
SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Na Žabárně Litomyšl

Info

  • Startovné: 200 Kč/tým (uzená klobása+ 1 limča/pivo v ceně)
  • Registrace: 13:30
  • Start: 14:30
  • Kdy: sobota 17.9.2013
  • Kde: Hospoda Na Žabárně, Nedošín 5, Litomyšl
  • GPS: N 49°53.045, E 16°16.995
  • Facebook pozvánka: https://www.facebook.com/events/123210751195827/
  • Pořadatel turnaje: Honzik Grinch Hanus

Fotbálku zdar!
SadoFC tým nadšenců
http://www.sadofc.cz/
https://www.facebook.com/sadofotbal

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Na Žabárně Litomyšl

Celkové pořadí v turnaji

1. Magic Mushrooms - Bery & Fido (Hradec Králové - Sruby)
2. Killing Sprae - Karel Culek & Hrůša (Chrudim)
3. Flambovaná whisky - Flam & Wiski (Litomyšl)
4. Haluz - Vojtěch Holubec & Ivo (Chrudim - Olomouc)
5. ASC - Ryndík & Šachy (Cerekvice nad Loučnou - Litomyšl)
6. Prasox - Václav Vopařil & Pruďas (Chotěnov)
7. Atria Mortis - Petra & Shadow (Olomouc)
8. Jendatra - Jenda & Ondatra (Litomyšl)
9. Černá magie - Dammer & Rohlik (Cerekvice nad Loučnou)
10. Mám hlavu jako meloun - Majlo & Slaži (Horní Čermná - Litomyšl)
11. M-80 Crew - Packo & Walter (Vysoké Mýto)
12. Beginners - Hanz & Jelda (Cerekvice nad Loučnou - Litomyšl)
13. L.S.D. - Fajfi & Grinch (Litomyšl)
14. Polikores - Cábek & Dajda (Litomyšl)
15. Kladivouni - Martin Kladivo & Radek Kladivo (Litomyšl)
16. ČSFR - Pačes & Yoshi (Vysoké Mýto)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. L.S.D.
Fajfi (Litomyšl)
Grinch (Litomyšl)
7:1
7:2
7:2
2:7
7:0
7:4
+21
37:16
5 1.
2. Prasox
Václav Vopařil
Pruďas (Chotěnov)
1:7
7:6
5:7
5:7
7:2
7:1
+2
32:30
3 3.
3. ČSFR
Pačes (Vysoké Mýto)
Yoshi (Vysoké Mýto)
2:7
6:7
7:4
6:7
7:5
7:5
0
35:35
3 4.
4. Drunken Sailor
Filip Jansa (Česká Třebová)
Ludva (Česká Třebová)
2:7
7:5
4:7
3:7
7:6
7:5
-7
30:37
3 5.
5. ASC
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
Šachy (Litomyšl)
7:2
7:5
7:6
7:3
7:3
4:7
+13
39:26
5 2.
6. Nečum a hrej
Míza (Polička)
Ondeer (Polička)
0:7
2:7
5:7
6:7
3:7
7:1
-13
23:36
1 6.
7. Z mrdky knír
Jimmy (Chrudim)
Vasil (Chrudim)
4:7
1:7
5:7
5:7
7:4
1:7
-16
23:39
1 7.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Víla Análka a Rumělka
Šípa (Litomyšl)
Zuzka (Litomyšl)
3:7
7:5
6:7
3:7
4:7
1:7
-16
24:40
1 7.
2. Jendatra
Jenda (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
7:3
7:1
7:5
7:6
2:7
7:3
+12
37:25
5 2.
3. Beginners
Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
Jelda (Litomyšl)
5:7
1:7
7:4
7:5
7:6
7:1
+4
34:30
4 3.
4. Kuba a Ringo
Kuba Cviček & Radek Tobola (Frýdek-Místek)
7:6
5:7
4:7
3:7
5:7
7:6
-9
31:40
2 5.
5. Kladivouni
Martin Kladivo (Litomyšl)
Radek Kladivo (Litomyšl)
7:3
6:7
5:7
7:3
1:7
7:1
+5
33:28
3 4.
6. Atria Mortis
Petra (Olomouc)
Shadow (Olomouc)
7:4
7:2
6:7
7:5
7:1
7:3
+19
41:22
5 1.
7. Inženýr a debil
Berlín (Litomyšl)
Bobeš (Litomyšl)
7:1
3:7
1:7
6:7
1:7
3:7
-15
21:36
1 6.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Jelítka
Pavel Novák (Sedliště)
Londis (Vysoké Mýto)
2:7
0:7
5:7
1:7
2:7
3:7
-29
13:42
0 7.
2. Míče z Marzu
Machi (Janov)
Zdenice (Litomyšl)
7:2
7:6
3:7
2:7
2:7
7:6
-7
28:35
3 5.
3. Mám hlavu jako meloun
Majlo (Horní Čermná)
Slaži (Litomyšl)
7:0
6:7
5:7
7:5
7:2
7:3
+15
39:24
4 3.
4. Haluz
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Ivo (Olomouc)
7:5
7:3
7:5
1:7
7:4
7:0
+12
36:24
5 2.
5. Killing Sprae
Karel Culek (Chrudim)
Hrůša (Chrudim)
7:1
7:2
5:7
7:1
7:3
7:0
+26
40:14
5 1.
6. Flambovaná whisky
Flam (Litomyšl)
Wiski (Litomyšl)
7:2
7:2
2:7
4:7
3:7
7:3
+2
30:28
3 4.
7. Antisparťani
Michal Vomáčko (Sedliště)
Tomáš Gregor (Bohuňovice)
7:3
6:7
3:7
0:7
0:7
3:7
-19
19:38
1 6.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. M-80 Crew
Packo (Vysoké Mýto)
Walter (Vysoké Mýto)
7:5
1:7
7:4
7:2
3:7
7:1
+6
32:26
4 3.
2. Aj ušima
Jiří (Valšov)
Mogul (Litomyšl)
5:7
5:7
2:7
7:1
5:7
7:2
0
31:31
2 5.
3. Magic Mushrooms
Bery (Hradec Králové)
Fido (Sruby)
7:1
7:5
7:4
7:2
7:6
7:3
+21
42:21
6 1.
4. Černá magie
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
Rohlik (Cerekvice nad Loučnou)
4:7
7:2
4:7
7:5
7:3
7:5
+7
36:29
4 2.
5. Cirkus
Jaroslav Bezděk (Česká Třebová)
Zelí (Česká Třebová)
2:7
1:7
2:7
5:7
7:6
7:1
-11
24:35
2 6.
6. Polikores
Cábek (Litomyšl)
Dajda (Litomyšl)
7:3
7:5
6:7
3:7
6:7
7:2
+5
36:31
3 4.
7. Benátská
Pája H. (Litomyšl)
Sestra (Litomyšl)
1:7
2:7
3:7
5:7
1:7
2:7
-28
14:42
0 7.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 5.48 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.