Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Turnaj smíšených dvojic v Underu - Litomyšl

Turnaj smíšených dvojic v Underu - Litomyšl

So 13.6.2015
Začíná nám léto a tudíž další série turnajů na letní zahrádce v Undergroundu. Čím jiným to odpálkovat než oblíbenýma smíšenýma dvojicema (kluk + holka). Startovačka 13:30, 100 Kč/osoba, jídlo v ceně, věcné ceny, 2 stoly (Leoš a dědek). Maximální počet týmů je 20, předregistrovaní mají přednost.
Pořadatelé: Zdenda (Cafebar Underground)
Turnaj smíšených dvojic v Underu - Litomyšl

Turnaj smíšených dvojic v Underu - Litomyšl

Celkové pořadí v turnaji

1. FCB - Pavla Faronová & Roman Schneider (Brno)
2. Soňa je stroj - Adam Jurasek & Soňa Peloušková (Brno)
3. Atria Mortis - Petra & Shadow (Olomouc)
4. Porňos a Pórek - Pája Š. & Slaži (Litomyšl)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Porňos a Pórek
Pája Š. (Litomyšl)
Slaži (Litomyšl)
6:4
6:4
6:3
6:1
6:0
6:2
6:3
6:2
+29
48:19
8 1.
2. Všichni jste debilové
Jolča (Polička)
Ondeer (Polička)
4:6
5:6
5:6
6:4
6:0
5:6
6:2
2:6
+3
39:36
3 7.
3. Pojď sem, kam deš!!!
Kateřina Šislerová (Gymnázium Litomyšl)
Woody (Svitavy)
4:6
6:5
4:6
6:5
6:4
6:5
4:6
2:6
-5
38:43
4 6.
4. Musí být
Davča (Horky)
Domča (Morašice)
3:6
6:5
6:4
3:6
6:4
6:5
3:6
6:5
-2
39:41
5 3.
5. Candy Crash
Erich (Březová nad Svitavou)
Greenová (Březová nad Svitavou)
1:6
4:6
5:6
6:3
6:3
6:3
6:3
5:6
+3
39:36
4 4.
6. Tom a holky
Domča (Litomyšl)
Kvápa (Litomyšl)
0:6
0:6
4:6
4:6
3:6
1:6
0:6
1:6
-35
13:48
0 9.
7. Kule
Katka Lenochová (Litomyšl)
Jenda (Litomyšl)
2:6
6:5
5:6
5:6
3:6
6:1
6:2
6:4
+3
39:36
4 5.
8. Los Vidlos
Tom (Pardubice)
Martina
3:6
2:6
6:4
6:3
3:6
6:0
2:6
0:6
-9
28:37
3 8.
9. Dědkovy buchty
Marcel Kalai (Brno)
Nikola Skopalová (Brno)
2:6
6:2
6:2
5:6
6:5
6:1
4:6
6:0
+13
41:28
5 2.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Lineárně nezávislí
Jelda (Litomyšl)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
2:6
2:6
6:2
6:2
5:6
5:6
5:6
-3
31:34
2 5.
2. Sirup-Pur
Sovič (Horky)
Šachy (Litomyšl)
6:2
6:2
6:0
6:3
2:6
5:6
4:6
+10
35:25
4 4.
3. Nevyměknem
Adla (Březová nad Svitavou)
Thomas (Pohledy)
6:2
2:6
6:0
5:6
0:6
1:6
2:6
-10
22:32
2 7.
4. Milujeme Mácu
Šípa (Litomyšl)
Míša
2:6
0:6
0:6
1:6
2:6
3:6
0:6
-34
8:42
0 8.
5. Nakopu Tě do prdele
Kája (Tržek)
Zdenál (Litomyšl)
2:6
3:6
6:5
6:1
3:6
4:6
3:6
-9
27:36
2 6.
6. Soňa je stroj
Adam Jurasek (Brno)
Soňa Peloušková (Brno)
6:5
6:2
6:0
6:2
6:3
5:6
6:2
+21
41:20
6 2.
7. FCB
Pavla Faronová (Brno)
Roman Schneider (Brno)
6:5
6:5
6:1
6:3
6:4
6:5
6:5
+14
42:28
7 1.
8. Atria Mortis
Petra (Olomouc)
Shadow (Olomouc)
6:5
6:4
6:2
6:0
6:3
2:6
5:6
+11
37:26
5 3.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 1.88 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.