Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Turnaj ve stolním fotbálku U Černého orla - Litomyšl

Turnaj ve stolním fotbálku U Černého orla - Litomyšl

So 12.12.2015
Vzhledem k velkému zájmu a brzkému zaplnění vánočního turnaje v Undergroundu (20.12.2015) jsme se rozhodli udělat ještě předvánoční turnájek před tímto vánočním.
Pořadatel turnaje: Sado FC
Turnaj ve stolním fotbálku U Černého orla - Litomyšl

Vzhledem k velkému zájmu a brzkému zaplnění vánočního turnaje v Undergroundu (20.12.2015) jsme se rozhodli udělat ještě předvánoční turnájek před tímto vánočním.

Turnaj se bude konat U Černého orla v Litomyšli a to buď přímo v hospodě, nebo na sále - dle počtu přihlášených dvojic.

Hrát se bude na stole/stolech Leonhart, míčky hospodské Leonhart (tedy standardně dodávané do těchto stolů, ne ITSF).

Info

  • Stoly: 3x Leonhart
  • Kdy: sobota 12. 12. 2015
  • Kde: B. Němcové 177, Litomyšl, www.facebook.com/HostinecUCernehoOrla/
  • GPS: N 49°52.261, E 16°18.760
  • Startovné: 160 Kč/tým.
  • Výhry a ceny: poháry + věcné ceny či alkohol.
  • Pořadatel turnaje: Sado FC

Ani hlady neumřete, klasická svačinka v podobě pomazánek (v rámci startovného tedy rozumej grátis) a pro větší hladovce nabídka hospodských dobrot přímo v hospodě.

Registrace

  • Předregistrace předem vhodná - dle registrace se budou řešit organizační záležitosti: místo konání (sál, hospoda), počet stolů.
  • Počet týmů není omezen.
  • Registrace na místě: 13:00 - 13:30.

Herní systém

  • skupiny (2 - 4)
  • pavouk (single 16KO nebo double 16KO)

Detaily se rozhodnou na místě dle počtu týmů.

Fotbálku zdar!
Za Sado FC sepsal Radek Urban

Turnaj ve stolním fotbálku U Černého orla - Litomyšl

Celkové pořadí v turnaji

1. Magic Mushrooms - Fido & Šachy (Sruby - Litomyšl)
2. Vzestup Berlína - Berlín & Ryndík (Litomyšl - Cerekvice nad Loučnou)
3. Čekám na Jeldu - Jelda & Ondatra (Litomyšl)
4. Z hovna upletem bitch - Davča & Pilňas (Horky - Chrudim)
5. Agenti Dementi - Jiří Vilím & Tom (Pardubice)
6. KO - Hrůša & Tomáš (Chrudim)
7. Pětkujemeli - Tomáš Konečný & Flam (Pardubice - Litomyšl)
8. Lízátka - Proky & Zuzka (Pohledy - Březová nad Svitavou)
9. Mejto! - David Holas & Jenda D. (Vysoké Mýto)
10. To máš se zelím - Thomas & Zelí (Pohledy - Březová nad Svitavou)
11. Deset nula - Káťa & Libor (Litomyšl)
12. Sparťani - Dolfa & Stoupa (Březová nad Svitavou)
13. Nás nezastavíš - Vojtěch Holubec & Jenda (Chrudim - Litomyšl)
14. FSCLA - Kachna & Tomíno (Lanškroun)
15. Gribo - Bošťa & Grinch (Litomyšl)
16. Šplílmachři - Karlos & Pavlos (Choceň - Chrudim)
17. Dlouhej a ještě delší - Jenda V. & Modrus (Litomyšl - Chrudim)
18. Zvířata - Adla & Jenda (Březová nad Svitavou)
19. Costelloe - Domes & Jacob (Králiky)
20. Hul mi ho u kolen - Venca & Fugy (Lanškroun - Vysoké Mýto)
21. Tom a holky - Domča & Kvápa (Litomyšl)
22. Lamy - Dammer & Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
23. Mario a Luigi - Honzič & Mára V. (Osík)
24. Choceňský kozy - Adél & If (Choceň)
25. Trošku tabáku prosím - Pavel Janoušek & Mára (Litomyšl - Osík)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Z hovna upletem bitch
Davča (Horky)
Pilňas (Chrudim)
7:0
7:4
2:7
7:6
7:1
7:0
7:3
7:3
+27
51:24
7 -
2. Zvířata
Adla (Březová nad Svitavou)
Jenda (Březová nad Svitavou)
0:7
2:7
3:7
3:7
7:4
4:7
7:5
7:3
-14
33:47
3 -
3. Vzestup Berlína
Berlín (Litomyšl)
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
4:7
7:2
5:7
5:7
7:2
7:5
7:1
7:3
+15
49:34
5 -
4. Magic Mushrooms
Fido (Sruby)
Šachy (Litomyšl)
7:2
7:3
7:5
7:3
7:2
7:4
7:0
7:3
+34
56:22
8 -
5. Nás nezastavíš
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Jenda (Litomyšl)
6:7
7:3
7:5
3:7
7:4
1:7
7:0
7:3
+9
45:36
5 -
6. Mario a Luigi
Honzič (Osík)
Mára V. (Osík)
1:7
4:7
2:7
2:7
4:7
4:7
4:7
7:3
-24
28:52
1 -
7. FSCLA
Kachna (Lanškroun)
Tomíno (Lanškroun)
0:7
7:4
5:7
4:7
7:1
7:4
7:5
7:3
+6
44:38
5 -
8. Hul mi ho u kolen
Fugy (Vysoké Mýto)
Venca (Lanškroun)
3:7
5:7
1:7
0:7
0:7
7:4
5:7
7:3
-21
28:49
2 -
9. UNDEFINED
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
-32
24:56
0 -

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Tom a holky
Domča (Litomyšl)
Kvápa (Litomyšl)
6:7
0:7
4:7
0:7
2:7
7:6
3:7
7:3
-22
29:51
2 -
2. Costelloe
Domes (Králiky)
Jacob (Králiky)
7:6
5:7
3:7
2:7
0:7
7:6
2:7
7:3
-17
33:50
3 -
3. To máš se zelím
Thomas (Pohledy)
Zelí (Březová nad Svitavou)
7:0
7:5
7:6
5:7
0:7
7:1
5:7
7:3
+9
45:36
5 -
4. Deset nula
Káťa (Litomyšl)
Libor (Litomyšl)
7:4
7:3
6:7
7:4
3:7
7:1
1:7
7:3
+9
45:36
5 -
5. KO
Hrůša (Chrudim)
Tomáš (Chrudim)
7:0
7:2
7:5
4:7
7:5
7:1
7:3
7:3
+27
53:26
7 -
6. Agenti Dementi
Jiří Vilím (Pardubice)
Tom (Pardubice)
7:2
7:0
7:0
7:3
5:7
7:2
7:5
7:3
+32
54:22
7 -
7. Trošku tabáku prosím
Pavel Janoušek (Litomyšl)
Mára (Osík)
6:7
6:7
1:7
1:7
1:7
2:7
3:7
7:3
-25
27:52
1 -
8. Pětkujemeli
Tomáš Konečný (Pardubice)
Flam (Litomyšl)
7:3
7:2
7:5
7:1
3:7
5:7
7:3
7:3
+19
50:31
6 -
9. UNDEFINED
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
3:7
-32
24:56
0 -

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Dlouhej a ještě delší
Jenda V. (Litomyšl)
Modrus (Chrudim)
6:7
7:5
3:7
3:7
7:4
6:7
7:3
3:7
-5
42:47
3 -
2. Šplílmachři
Karlos (Choceň)
Pavlos (Chrudim)
7:6
7:4
7:2
7:6
5:7
3:7
0:7
6:7
-4
42:46
4 -
3. Choceňský kozy
Adél (Choceň)
If (Choceň)
5:7
4:7
3:7
5:7
1:7
1:7
7:5
3:7
-25
29:54
1 -
4. Lízátka
Proky (Pohledy)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
7:3
2:7
7:3
7:4
3:7
7:4
7:4
5:7
+6
45:39
5 -
5. Mejto!
David Holas (Vysoké Mýto)
Jenda D. (Vysoké Mýto)
7:3
6:7
7:5
4:7
7:5
7:3
7:6
7:6
+10
52:42
6 -
6. Čekám na Jeldu
Jelda (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
4:7
7:5
7:1
7:3
5:7
7:2
7:4
7:5
+17
51:34
6 -
7. Gribo
Bošťa (Litomyšl)
Grinch (Litomyšl)
7:6
7:3
7:1
4:7
3:7
2:7
7:4
7:5
+4
44:40
5 -
8. Lamy
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
3:7
7:0
5:7
4:7
6:7
4:7
4:7
6:7
-10
39:49
1 -
9. Sparťani
Dolfa (Březová nad Svitavou)
Stoupa (Březová nad Svitavou)
7:3
7:6
7:3
7:5
6:7
5:7
5:7
7:6
+7
51:44
5 -

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 4.78 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.