Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Turnaj ve stolním fotbálku vol. 2 - Chrudim

Turnaj ve stolním fotbálku vol. 2 - Chrudim

So 22.4.2017
Po roční odmlce se chystá 2. ročník turnaje dvojic ve stolním fotbálku v Chrudimi, který se uskuteční 22.4.2017. Registrace 12:00 - 12:30, start turnaje 13:00, startovné 200 Kč/tým. Hrát se bude na 3 až 4 stolech LEONHART, systém turnaje: skupiny a pavouk 16DKO. Předregistrace na fb vhodná, ceny: poháry, alkohol, věcné ceny. Pořadatelé: Pavlos & Pilňas & Modrus.
Turnaj ve stolním fotbálku vol. 2 - Chrudim

Turnaj ve stolním fotbálku vol. 2 - Chrudim

Celkové pořadí v turnaji

1. FCB - Roman Schneider & Zdeněk Krchňák (Brno)
2. Mašinka a Vagónek - Adam Jurasek & Zuzka (Brno - Březová nad Svitavou)
3. Granáti - Lukáš Šetlík & Zbyněk Ihnatišin (Dačice)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. J&J
Jenda (Litomyšl)
Jenda V. (Litomyšl)
1:7
7:6
6:7
7:6
5:7
4:7
5:7
-12
35:47
2 7.
2. Mašinka a Vagónek
Adam Jurasek (Brno)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
7:1
3:7
7:2
7:1
7:4
7:3
7:5
+22
45:23
6 1.
3. Mlynář a stroj
Jindřich Pařík (Brno)
Soňa Peloušková (Brno)
6:7
7:3
7:5
7:0
7:5
7:5
7:2
+21
48:27
6 2.
4. Z.H.U.B.
Davča (Horky)
Pilňas (Chrudim)
7:6
2:7
5:7
7:5
7:6
7:6
4:7
-5
39:44
4 4.
5. uNknoW LamaS
Speedy (Chrudim)
Štefanko (Chrudim)
6:7
1:7
0:7
5:7
2:7
1:7
1:7
-33
16:49
0 8.
6. Bláto na hřišti
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Flam (Litomyšl)
7:5
4:7
5:7
6:7
7:2
7:1
4:7
+4
40:36
3 5.
7. Neslušně slušný
Londis (Vysoké Mýto)
Ňuňajz (Vysoké Mýto)
7:4
3:7
5:7
6:7
7:1
1:7
1:7
-10
30:40
2 6.
8. FCB
Roman Schneider (Brno)
Zdeněk Krchňák (Brno)
7:5
5:7
2:7
7:4
7:1
7:4
7:1
+13
42:29
5 3.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Kunda sem, kunda tam
Modrus (Chrudim)
Proky (Pohledy)
7:6
7:2
7:3
7:5
7:3
7:5
7:6
+19
49:30
7 1.
2. Vymazlený plastelíny
Grinch (Litomyšl)
Jelda (Litomyšl)
6:7
7:1
7:3
7:2
7:3
2:7
7:4
+16
43:27
5 3.
3. Růžová velryba
Jiří (Litomyšl)
Mogul (Litomyšl)
2:7
1:7
3:7
0:7
1:7
2:7
2:7
-38
11:49
0 8.
4. Dream Team
František Spilka
Tadeáš Štěpánek
3:7
3:7
7:3
1:7
3:7
1:7
4:7
-23
22:45
1 7.
5. Mejto
David Holas (Vysoké Mýto)
Jan Dušek (Vysoké Mýto)
5:7
2:7
7:0
7:1
7:2
0:7
6:7
+3
34:31
3 4.
6. NanoNuly
Adla (Březová nad Svitavou)
Jenda (Březová nad Svitavou)
3:7
3:7
7:1
7:3
2:7
3:7
7:4
-4
32:36
3 6.
7. Granáti
Lukáš Šetlík (Dačice)
Zbyněk Ihnatišin (Dačice)
5:7
7:2
7:2
7:1
7:0
7:3
7:3
+29
47:18
6 2.
8. Chiquitas
Martina Ludvíková (Žďár nad Sázavou)
Tomáš Ludvík (Žďár nad Sázavou)
6:7
4:7
7:2
7:4
7:6
4:7
3:7
-2
38:40
3 5.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Snookers Masters
Karel Culek (Chrudim)
Tomáš (Chrudim)
3:7
7:5
1:7
4:7
7:4
7:4
7:3
-1
36:37
4 4.
2. K.O
Hrůša (Chrudim)
Ondatra (Litomyšl)
7:3
7:1
7:3
7:2
7:0
7:2
7:4
+34
49:15
7 1.
3. Kachní kozy
If (Choceň)
Kachna (Lanškroun)
5:7
1:7
6:7
2:7
2:7
7:4
7:6
-15
30:45
2 6.
4. No Chance
Libor Pokorný (Brno)
Greenová (Březová nad Svitavou)
7:1
3:7
7:6
2:7
4:7
7:1
6:7
0
36:36
3 5.
5. Gamakvadrant
Koska (Modlíkov)
Rossi (Přibyslav-Dobrá)
7:4
2:7
7:2
7:2
7:1
7:2
7:2
+24
44:20
6 2.
6. Gumoví Medvídci
Roman Soukup (Chrudim)
Jordan (Chrudim)
4:7
0:7
7:2
7:4
1:7
7:2
7:4
0
33:33
4 3.
7. Je mi to jedno
Lukáš Bouchal
Václav Kozelka (Přibyslav)
4:7
2:7
4:7
1:7
2:7
2:7
7:5
-25
22:47
1 8.
8. Ex na Ex
Adél (Choceň)
George (Choceň)
3:7
4:7
6:7
7:6
2:7
4:7
5:7
-17
31:48
1 7.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Chovatelé prasečích prostitutů
Miky (Hlinsko)
Ráďa (Hlinsko)
7:0
7:6
7:6
7:3
7:2
3:7
7:3
4:7
+15
49:34
6 3.
2. Holubí šušeň
Ondeer (Polička)
Zdenál (Litomyšl)
0:7
7:1
0:7
6:7
7:2
7:4
7:5
5:7
-1
39:40
4 6.
3. Tvoje Máma
Berlín (Litomyšl)
Štajnys (Chrudim)
6:7
1:7
4:7
7:4
7:4
5:7
7:4
7:4
0
44:44
4 5.
4. 123
Daník (Pardubice)
Šachy (Litomyšl)
6:7
7:0
7:4
7:3
7:2
7:6
7:1
7:6
+26
55:29
7 1.
5. VYdláci
Jan Novotný (Heřmanův Městec)
Josef Urban (Heřmanův Městec)
3:7
7:6
4:7
3:7
7:3
1:7
5:7
0:7
-21
30:51
2 7.
6. Nike, to je jedno
Tereza Spilková
Ferenc (Heřmanův Městec)
2:7
2:7
4:7
2:7
3:7
3:7
5:7
4:7
-31
25:56
0 9.
7. Šmelaři
Tomáš Macků (Pardubice)
Jířa (Pardubice)
7:3
4:7
7:5
6:7
7:1
7:3
7:0
7:4
+22
52:30
6 2.
8. Alf a Mlyny
Mlyny (Hlinsko)
Alf
3:7
5:7
4:7
1:7
7:5
7:5
0:7
3:7
-22
30:52
2 8.
9. Řezňa a Goro
Řezna a Goro
7:4
7:5
4:7
6:7
7:0
7:4
4:7
7:3
+12
49:37
5 4.