Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Turnaj ve stolním fotbálku vol. 3 - Chrudim

Turnaj ve stolním fotbálku vol. 3 - Chrudim

So 4.11.2017
Třetí ročník turnaje dvojic ve stolním fotbálku v Chrudimi. Start turnaje 13:00, registrace 12:00 - 12:30, startovné 200,- Kč/tým, stoly 3-4x Leonhart, systém turnaje: skupiny + 16DKO pavouk, počet týmů není omezen. Detailní informace na facebooku. Pořadatelé: Pavlos & Pilňas & Modrus.
Turnaj ve stolním fotbálku vol. 3 - Chrudim

Turnaj ve stolním fotbálku vol. 3 - Chrudim

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. B Brothers
Radek Bujnoch (Chrudim)
Tomáš (Chrudim)
7:5
4:7
1:7
7:0
7:5
4:7
7:2
3:7
0
40:40
4 4.
2. Schwifty
Adla (Březová nad Svitavou)
Erich (Březová nad Svitavou)
5:7
7:2
2:7
7:3
7:5
0:7
7:4
2:7
-5
37:42
4 5.
3. Tupý hlavy
Londis (Vysoké Mýto)
Ňuňajz (Vysoké Mýto)
7:4
2:7
0:7
7:5
7:5
2:7
5:7
7:4
5:7
-11
42:53
4 6.
4. Jih
Soňa Peloušková (Brno)
Zbyněk Ihnatišin (Dačice)
7:1
7:2
7:0
7:4
7:5
7:1
7:2
+34
49:15
7 1.
5. Pidihajzlíci
Denny (Vysoké Mýto)
Gogo (Vysoké Mýto)
0:7
3:7
5:7
1:7
3:7
5:7
5:7
-27
22:49
0 9.
6. Chovatelé prasečích prostitutů
Miky (Hlinsko)
Ráďa (Hlinsko)
5:7
5:7
5:7
7:2
4:7
7:1
4:7
6:7
4:7
-5
47:52
2 7.
7. Smashball
Mário (Hradec Králové)
Proky (Brezova nad Svitavou)
7:4
7:0
7:5
5:7
7:3
7:4
7:2
2:7
+17
49:32
6 3.
8. Intergalactic
Fanna (Chrudim)
Horis (Chrudim)
2:7
4:7
4:7
1:7
7:5
7:6
2:7
2:7
-24
29:53
2 8.
9. Houston
Pavel Gric (Brno)
Jana (Brno)
7:3
7:2
7:5
2:7
7:5
7:4
7:2
7:2
+21
51:30
7 2.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. PussyDestroyers
Bejkos (Heřmanův Městec)
Ferenc (Heřmanův Městec)
4:7
7:4
4:7
4:7
6:7
7:3
6:7
7:5
-2
45:47
3 5.
2. Hovada
Pavel Macků (Dačice)
Saša (Dačice)
---
7:4
7:0
7:1
7:0
7:1
7:0
7:4
7:2
+44
56:12
8 1.
3. D+D
David Sládek (Choceň)
Dominik Med (Chrudim)
4:7
0:7
4:7
2:7
2:7
1:7
1:7
4:7
-38
18:56
0 9.
4. Čirá nenávist
Berlín (Litomyšl)
Ondeer (Polička)
7:4
1:7
7:4
7:2
7:5
7:3
5:7
7:1
+15
48:33
6 3.
5. Gumový Medvídci
Roman Soukup (Chrudim)
Jordan (Chrudim)
7:4
0:7
7:2
2:7
7:3
7:6
6:7
7:5
+2
43:41
5 4.
6. Lechtivé Hovínko
Tadeáš Kvis
Vít Řehák
7:6
1:7
7:2
5:7
3:7
6:7
2:7
7:1
-6
38:44
3 6.
7. Pytlíci
Ondra Kollárík (Pardubice)
Tomáš Karban (Pardubice)
3:7
0:7
7:1
3:7
6:7
7:6
5:7
0:7
-18
31:49
2 8.
8. Šmelaři
Tomáš Macků (Pardubice)
Jířa (Pardubice)
7:6
4:7
7:1
7:5
7:6
7:2
7:5
7:1
+20
53:33
7 2.
9. Řezňa
Dominik Řezníček (Hlinsko)
Lukáš Doležal (Chrudim)
5:7
2:7
7:4
1:7
5:7
1:7
7:0
1:7
-17
29:46
2 7.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. VeKa
Káťa (Chrudim)
Verča (Chrudim)
3:7
1:7
2:7
7:2
3:7
1:7
4:7
4:7
-26
25:51
1 8.
2. Party Shit
Daník (Pardubice)
Šachy (Litomyšl)
7:3
5:7
7:3
7:3
3:7
7:6
7:5
7:3
+13
50:37
6 3.
3. Štefl Tour
Petr Štefl (Dačice)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
7:1
7:5
7:4
7:0
7:3
7:4
7:1
7:1
+37
56:19
8 1.
4. No Chance
Libor Pokorný (Brno)
Greenová (Březová nad Svitavou)
7:2
3:7
4:7
7:2
7:2
5:7
7:5
6:7
+7
46:39
4 4.
5. Poslední
Eva Kučerová (Vyžice)
Vojta Kopecký (Heřmanův Městec)
2:7
3:7
0:7
2:7
1:7
1:7
3:7
5:7
-39
17:56
0 9.
6. Králičáci
Filip Michalička (Králíky)
Roman Holubec (Králíky)
7:3
7:3
3:7
2:7
7:1
4:7
5:7
7:2
+5
42:37
4 5.
7. Pivní strana
Michal Louthan
Majkl (Hlinsko)
7:1
6:7
4:7
7:5
7:1
7:4
7:1
7:5
+21
52:31
6 2.
8. Démoni
George (Choceň)
Mális (Choceň)
7:4
5:7
1:7
5:7
7:3
7:5
1:7
7:4
-4
40:44
4 6.
9. Tvoje Babka
Štěpán Filipi (Horky)
Olaf (Chrudim)
7:4
3:7
1:7
7:6
7:5
2:7
5:7
4:7
-14
36:50
3 7.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Blbej a Blbější
Nikl Andreas (Praha)
Ondřej Miláček (Hradec Králové)
0:7
2:7
1:7
7:1
7:3
4:7
2:7
7:6
-15
30:45
3 6.
2. Killing Spree
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Hrůša (Chrudim)
7:0
6:7
7:3
7:2
7:4
7:2
5:7
7:3
+25
53:28
6 3.
3. Pilný hnědák
Adam Jurasek (Brno)
Pilňas (Chrudim)
7:2
7:6
3:7
7:0
7:2
7:0
4:7
7:1
+24
49:25
6 4.
4. Mlynář a syn
Jindřich Pařík (Brno)
Modrus (Chrudim)
7:1
3:7
7:3
7:0
7:3
7:2
5:7
7:0
+27
50:23
6 2.
5. Kapacity
Filip Dřevikovský (Hlinsko)
Milan Juračka (Hlinsko)
1:7
2:7
0:7
0:7
1:7
0:7
2:7
1:7
-49
7:56
0 9.
6. Chrudim
Jiří (Valšov)
Mogul (Litomyšl)
3:7
4:7
2:7
3:7
7:1
7:6
1:7
5:7
-17
32:49
2 7.
7. Black and White
Klára Malková (Chrudim)
Markéta Veverková (Chrudim)
7:4
2:7
0:7
2:7
7:0
6:7
3:7
1:7
-18
28:46
2 8.
8. Rosengart
Vojta Jína (Hradec Králové)
Hanz (Hradec Králové)
7:2
7:5
7:4
7:5
7:2
7:1
7:3
7:1
+33
56:23
8 1.
9. Vršovice
Ondřej Beneš (Chrudim)
Mlyny (Hlinsko)
6:7
3:7
1:7
0:7
7:1
7:5
7:1
1:7
-10
32:42
3 5.