Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / SadoFC turnaj ve stolním fotbálku No. 7

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku No. 7

Ne 12.8.2012
Sado FC pořádá v pořadí sedmé kolo turnaje ve stolním fotbálku. Opět Cafebar Underground. Opět neděle, tentokrát 12.8.2012 od 13:00. Zápisné na team je 140 Kč. Zatím se počítá se dvěma stoly, pokud by se ale byl větší ohlas, mohly by být i tři.
SadoFC turnaj ve stolním fotbálku No. 7

SadoFC turnaj ve stolním fotbálku No. 7

Celkové pořadí v turnaji

1. Atria Mortis - Petra & Shadow (Olomouc)
2. Houbičky - Martin Jašek & Ivo (Olomouc)
3. Čmoudi - Tomáš Michálek & Všivák (Uničov)
4. Luxfery - Hanz & Pruďas (Cerekvice nad Loučnou - Chotěnov)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Skóre Body Pořadí
1. Hnědí mlynáři
Adam Jurasek (Brno)
Jindřich Pařík (Brno)
5:2
5:4
5:3
1:5
5:1
5:2
5:1
2:5
5:0
5:0
5:4
5:3
1:5
5:4
+20
59:39
11 1.
2. SadoFC
Bobeš (Litomyšl)
Libor (Litomyšl)
2:5
4:5
5:4
3:5
4:5
5:1
2:5
0:5
5:3
5:1
3:5
2:5
1:5
0:5
-18
41:59
4 7.
3. Kolotočářský kurvy za kačku
Grinch (Litomyšl)
Mates (Litomyšl)
3:5
5:1
4:5
5:3
5:2
5:2
3:5
5:2
5:1
5:0
1:5
1:5
5:4
2:5
+9
54:45
8 4.
4. Nejkrásnější pár
Jolča (Polička)
Ondeer (Polička)
1:5
2:5
5:4
1:5
2:5
2:5
5:4
5:4
5:0
5:3
3:5
2:5
5:3
3:5
-12
46:58
6 6.
5. Brokolice
Bošťa (Litomyšl)
Hop (Němčice)
1:5
5:2
5:2
5:0
5:3
2:5
4:5
4:5
5:2
5:1
5:4
3:5
3:5
5:3
+10
57:47
8 5.
6. To je léto
Lukáš & Honza
0:5
0:5
3:5
1:5
1:5
0:5
0:5
3:5
2:5
1:5
0:5
2:5
0:5
1:5
-56
14:70
0 8.
7. Čmoudi
Tomáš Michálek (Uničov)
Všivák (Uničov)
4:5
3:5
5:3
5:2
5:1
5:1
5:3
5:2
4:5
5:3
5:0
5:2
0:5
5:3
+21
61:40
10 2.
8. XXX
Dave (Uničov)
Pítrs (Uničov)
5:1
4:5
5:1
5:0
4:5
5:2
3:5
5:3
5:3
3:5
5:0
5:1
5:0
3:5
+26
62:36
9 3.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Skóre Body Pořadí
1. Don't Do It
Berlín (Litomyšl)
Flam (Litomyšl)
5:0
5:2
2:5
4:5
3:5
2:5
5:3
4:5
5:3
5:0
2:5
1:5
5:3
1:5
4:5
4:5
-4
57:61
6 7.
2. Elron
Šrek (Litomyšl)
Kuba (Brno)
0:5
2:5
3:5
0:5
4:5
0:5
5:1
5:2
5:1
5:2
1:5
1:5
3:5
1:5
3:5
3:5
-25
41:66
4 8.
3. Luxfery
Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
Pruďas (Chotěnov)
5:2
5:4
5:3
5:0
5:4
3:5
5:0
3:5
5:2
5:0
4:5
1:5
3:5
3:5
5:3
5:3
+16
67:51
10 4.
4. Eden Love
Slaži (Litomyšl)
Šachy (Litomyšl)
5:3
5:2
5:4
5:0
4:5
5:3
3:5
4:5
5:2
5:0
3:5
2:5
5:1
3:5
5:3
5:2
+19
69:50
10 3.
5. Nejkulaťoulinkatější
Dammer (Cerekvice nad Loučnou)
Vasyl
3:5
5:4
1:5
2:5
0:5
5:3
5:3
5:4
5:1
5:4
1:5
4:5
5:2
4:5
5:1
3:5
-4
58:62
8 5.
6. Tým za tulení mámu
Jiří (Valšov)
Zdenál (Litomyšl)
3:5
0:5
1:5
2:5
2:5
0:5
2:5
0:5
1:5
4:5
1:5
1:5
3:5
0:5
2:5
2:5
-56
24:80
0 9.
7. Atria Mortis
Petra (Olomouc)
Shadow (Olomouc)
5:2
5:1
5:1
5:1
5:4
5:1
5:3
5:2
5:1
5:4
5:1
5:1
5:2
1:5
5:2
5:2
+43
76:33
15 1.
8. Houbičky
Martin Jašek (Olomouc)
Ivo (Olomouc)
3:5
5:1
5:3
5:1
5:3
5:3
1:5
5:3
2:5
5:4
5:3
5:0
2:5
5:1
4:5
5:1
+19
67:48
11 2.
9. Čistokrevní stájoví pinčlové
Jelda (Litomyšl)
Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
5:4
5:4
5:3
5:3
3:5
3:5
3:5
2:5
1:5
5:3
5:2
5:2
2:5
2:5
5:4
1:5
-8
57:65
8 6.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 2.74 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.