Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Sado FC turnaj ve stolním fotbálku v Chrudimi

Sado FC turnaj ve stolním fotbálku v Chrudimi

So 23.4.2016
Chrudimský turnaj ve fotbálku dne 23.4.2016. Registrace 12:00 - 12:30, start turnaje 13:00, startovné 200 Kč/tým (v ceně bude pozdní oběd: hovězí ragů s knedlíkem, pro vegetariány jiná varianta). Hrát se bude na 2 až 3 stolech značky LEONHART, systém turnaje: skupiny a pavouk. Předregistrace na fb vhodná, ceny: poháry, alkohol, věcné ceny. Pořadatelé: Pavlos & Pilňas & Modrus + Sado FC.
Sado FC turnaj ve stolním fotbálku v Chrudimi

Sado FC turnaj ve stolním fotbálku v Chrudimi

Celkové pořadí v turnaji

1. Mlynář a stroj - Jindřich Pařík & Soňa Peloušková (Brno)
2. Návštěvníci - Adam Jurasek & Zuzka (Brno - Březová nad Svitavou)
3. Šmelaři - Tomáš Macků & Jířa (Pardubice)
4. Houston - Pavel & Jana (Brno)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Rumový pralinky
Adla (Březová nad Svitavou)
Jenda (Březová nad Svitavou)
1:7
2:7
4:7
1:7
7:5
2:7
-23
17:40
1 6.
2. Rolling Stoned
Fanna (Chrudim)
Horis (Chrudim)
7:1
6:7
4:7
4:7
7:4
2:7
-3
30:33
2 5.
3. Chrudimská zeď
Modrus (Chrudim)
Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
7:2
7:6
5:7
4:7
7:2
2:7
+1
32:31
3 4.
4. Killing Spree
Vojtěch Holubec (Chrudim)
Hrůša (Chrudim)
7:4
7:4
7:5
1:7
7:6
7:5
+5
36:31
5 2.
5. Návštěvníci
Adam Jurasek (Brno)
Zuzka (Březová nad Svitavou)
7:1
7:4
7:4
7:1
7:0
7:5
+27
42:15
6 1.
6. Ohnivé Prdele
Ferenc (Heřmanův Městec)
Ňuňajz (Vysoké Mýto)
5:7
4:7
2:7
6:7
0:7
1:7
-24
18:42
0 7.
7. Pregnant Party
Ondřej Holík (Ledeč nad Sázavou)
Tomáš Konečný (Pardubice)
7:2
7:2
7:2
5:7
5:7
7:1
+17
38:21
4 3.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Skóre Body Pořadí
1. Zhub
Davča (Horky)
Pilňas (Chrudim)
7:4
7:0
4:7
5:7
7:5
7:6
+8
37:29
4 3.
2. Kája is back
Karel Culek (Chrudim)
Flam (Litomyšl)
4:7
7:1
5:7
2:7
7:3
7:4
+3
32:29
3 4.
3. VeKa
Káťa (Chrudim)
Verča (Chrudim)
0:7
1:7
0:7
0:7
5:7
2:7
-34
8:42
0 7.
4. Šmelaři
Tomáš Macků (Pardubice)
Jířa (Pardubice)
7:4
7:5
7:0
7:5
7:1
7:1
+26
42:16
6 1.
5. Mlynář a stroj
Jindřich Pařík (Brno)
Soňa Peloušková (Brno)
7:5
7:2
7:0
5:7
7:1
7:1
+24
40:16
5 2.
6. Démoni
George (Choceň)
Mális (Choceň)
5:7
3:7
7:5
1:7
1:7
7:2
-11
24:35
2 5.
7. Štefy a Vendy
Chrudim
6:7
4:7
7:2
1:7
1:7
2:7
-16
21:37
1 6.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. Skóre Body Pořadí
1. No Chance
Libor Pokorný (Brno)
Greenová (Březová nad Svitavou)
3:7
1:7
3:7
7:4
7:4
-8
21:29
2 5.
2. Tak si to zkus
Jenda V. (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
7:3
7:5
7:3
4:7
7:2
+12
32:20
4 1.
3. Houston
Pavel (Brno)
Jana (Brno)
7:1
5:7
7:2
6:7
7:4
+11
32:21
3 2.
4. Boomerang
Ludva Kubečka (Dlouhá Loučka)
Erich (Březová nad Svitavou)
7:3
3:7
2:7
7:0
7:3
+6
26:20
3 3.
5. Špinavci
Karel (Přibyslav)
Zdeněk (Přibyslav)
4:7
7:4
7:6
0:7
7:5
-4
25:29
3 4.
6. Multiple scorgasms
Jakub Šplíchal (Chrudim)
Radek Bujnoch (Chrudim)
4:7
2:7
4:7
3:7
5:7
-17
18:35
0 6.

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. Skóre Body Pořadí
1. Vymazlený plastelíny
Grinch (Litomyšl)
Jelda (Litomyšl)
3:7
1:7
7:3
5:7
7:5
-6
23:29
2 4.
2. Proti zdi
Daník (Pardubice)
Tom (Pardubice)
7:3
7:5
7:4
3:7
7:3
+9
31:22
4 2.
3. Ó kurva
Tomáš (Chrudim)
Speedy (Chrudim)
7:1
5:7
7:1
4:7
7:5
+9
30:21
3 3.
4. Animals
Bull & Piggy
3:7
4:7
1:7
2:7
6:7
-19
16:35
0 6.
5. FC Tatran
Berlín (Litomyšl)
Zdenál (Litomyšl)
7:5
7:3
7:4
7:2
7:1
+20
35:15
5 1.
6. Gumoví Medvídci
Domča (Morašice)
Jordan (Chrudim)
5:7
3:7
5:7
7:6
1:7
-13
21:34
1 5.

Dokumenty ke stažení

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.