Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / První turnaj dvojic ve stolním fotbálku U Černého orla

První turnaj dvojic ve stolním fotbálku U Černého orla

So 22.8.2015
První turnaj ve stolním fotbálku se U Černého orla v Litomyšli koná v sobotu 22.8.2015. Na místě budou připraveny dva stolní fotbálky Leonhart. Poprvé se v Litomyšli předvede nový bílo-černý mazel, který bude v hospodě umístěn nastálo. Detailní informace v pozvánce.
První turnaj dvojic ve stolním fotbálku U Černého orla

Harmonogram:
Registrace: 15:00
Start: 15:30
Předpokládaný konec turnaje: 22:00

Systém turnaje:
Základní skupina + DKO pavouk (dle počtu zúčastněných a časových možností mohou pořadatalé upravit).

Ceny:
Poháry + věcné ceny.

Startovné:
150 kaček na dvojici.

Popis:
Hrát se bude na 2 stolech Leonhart (zelený z bývalého Edenu a nový bílo černý s panáčky BANG, který bude nastálo umístěn U Černého orla).

Pokud už víte, že se zúčastníte registrujte se v komentářích na facebooku, děkujeme.

Pořadatelé turnaje: Sado FC

První turnaj dvojic ve stolním fotbálku U Černého orla

Celkové pořadí v turnaji

1. Atria Mortis - Petra & Shadow (Olomouc)
2. Jak chceš - Jenda & Šachy (Litomyšl)
3. To je vražda - Modrus & Pavlos (Chrudim)
4. FC Průser - Flam & Hajník (Litomyšl)
5. Space Cops - Gogo & Tomíno (Lanškroun)
6. Já nevím - Jenda & Tom (Březová nad Svitavou - Pardubice)
7. Pašeráci - Dajda & Ondatra (Litomyšl)
8. Ložiska - Honzič & Mára (Osík)
9. Patičky a Pórek - Jenda V. & Pája Š. (Litomyšl)
10. Drž tlamu - Kvápa & Mogul (Litomyšl)

Tým 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Skóre Body Pořadí
1. Space Cops
Gogo (Lanškroun)
Tomíno (Lanškroun)
5:6
4:6
2:6
6:3
6:3
6:3
6:0
6:2
6:3
+15
47:32
6 4.
2. Jak chceš
Jenda (Litomyšl)
Šachy (Litomyšl)
6:5
3:6
6:1
5:6
6:2
6:4
6:2
6:2
6:4
+18
50:32
7 3.
3. FC Průser
Flam (Litomyšl)
Hajník (Litomyšl)
6:4
6:3
6:2
5:6
6:4
6:2
6:0
6:1
4:6
+23
51:28
7 2.
4. To je vražda
Modrus (Chrudim)
Pavlos (Chrudim)
6:2
1:6
2:6
6:5
6:1
6:2
6:3
6:4
1:6
+5
40:35
6 6.
5. Já nevím
Jenda (Březová nad Svitavou)
Tom (Pardubice)
3:6
6:5
6:5
5:6
6:3
6:5
6:3
6:2
3:6
+6
47:41
6 5.
6. Drž tlamu
Kvápa (Litomyšl)
Mogul (Litomyšl)
3:6
2:6
4:6
1:6
3:6
0:6
4:6
6:1
1:6
-25
24:49
1 9.
7. Pašeráci
Dajda (Litomyšl)
Ondatra (Litomyšl)
3:6
4:6
2:6
2:6
5:6
6:0
6:2
6:2
2:6
-4
36:40
3 7.
8. Patičky a Pórek
Jenda V. (Litomyšl)
Pája Š. (Litomyšl)
0:6
2:6
0:6
3:6
3:6
6:4
2:6
6:1
1:6
-24
23:47
2 8.
9. Ložiska
Honzič (Osík)
Mára (Osík)
2:6
2:6
1:6
4:6
2:6
1:6
2:6
1:6
0:6
-39
15:54
0 10.
10. Atria Mortis
Petra (Olomouc)
Shadow (Olomouc)
3:6
4:6
6:4
6:1
6:3
6:1
6:2
6:1
6:0
+25
49:24
7 1.

Dokumenty ke stažení

  • Výsledky
    Typ dokumentu: pdf | velikost: 2.82 MB

Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.