Zde se nacházíte: SadoFC / Pro pořadatele / Generování časů hraní pro různý počet týmů

Generování časů hraní pro různý počet týmů

Tento online nástroj najde využití při plánování herního systému pro skupiny (počet skupin, počet legů na zápas), v kterých se hraje systémem každý s každým. Jistě znáte situaci, kdy si říkáte "a když budeme hrát tak a tak, stihneme to?" Tento nástroj je vytvořen přesně pro tyto účely. Zadáte počet týmů, který na turnaji předpokládáte, počet stolů, které máte k dispozici, odhadovanou dobu hraní jednoho legu (dle zkušeností 6 - 10 minut), začátek hraní skupin a dobu, do které by jste chtěli mít skupiny odehrány.

Časy jsou postupně počítány pro následující počet skupin: 1, 2, 4, 6, 8 a postupně také pro počet legů v jednom zápase 1 a 2. Výsledný čas se počítá pouze pro takový počet skupin, kde je splněna tato podmínka: každá skupina musí obsahovat nejméně 4 týmy. V rozpisu se zobrazí následující údaje: počet skupin, počet legů v jednom zápase (1 nebo 2), počet týmů v jednotlivých skupinách, počet zápasů v jednotlivých skupinách, počet legů v jednotlivých skupinách, počet legů celkem, celková doba hraní skupin a čas konce hraní skupin.

Ve výchozím nastavení formuláře se zobrazí pouze kombinace herních systémů, které se stihnou odehrát v nastavené požadované hrací době. Při zaškrtnutí možnosti "Zobrazit nevyhovující" se zobrazí všechny počítané možnosti a nevyhovující jsou zobrazeny červeně.

Zadávejte hodnoty v rozmezí 2 až 60.
Odhad: ve skupině 1 leg = 6 min, pavouk 1 leg = 10 min. Zadávejte ve formátu HH:MM:SS (např. 00:10:00).
Požadovaná doba hraní skupin ve formátu HH:MM:SS (např. 15:30:00).
V rozpisu se zobrazí i výsledky nevyhovující nastavené požadované hrací době. Tyto výsledky jsou zobrazeny červeně.
Napište prosím číslici osmdesátčtyři