Zde se nacházíte: SadoFC / Turnaje / Charitativní turnaj ve stolním fotbálku - Horní Čermná

Charitativní turnaj ve stolním fotbálku - Horní Čermná

So 23.11.2013
Občanské sdružení H.C. Foosball vás zve na další ze série charitativních turnajů ve stolním fotbálku, který se bude konat dne 23. 11. 2013 v hostinci Krčma v Horní Čermné na lanškrounsku ve východních Čechách.
Charitativní turnaj ve stolním fotbálku - Horní Čermná

Ročník: Šestý

Datum konání: sobota 23.11.2013

Místo konání: hostinec Krčma v Horní Čermné na lanškrounsku ve východních Čechách

Registrace: 13:00-13:30

Začátek samotného turnaje: po úspěšně dokončené registraci - odhadováno je kolem 14:00

Výše registrace: 150,-/tým (dvojici)

Hráči si z akce odnesou: diplomy, poháry, věcné ceny atd..

Pořadatelé: HC Foosball o.s. [Lyžař (Radek Šilar), Kosťa (David Maťátko), Krudy (Daniel Krudenc)]

Systém hry: jedna či dvě tabulky (podle počtu zaregistrovaných týmů) každý s každým (zatím není jisté na kolik her a míčků - bude upřesněno před začátkem turnaje), z které nebude nikdo vypadávat!! Poté dvojitý pavouk (opět zatím není jisté na kolik her a míčků - bude upřesněno před začátkem turnaje), který nás dovede až do samotného finále.

Pravidla hry: jako vždy místní pravidla se spousty dodatků mířících k pravidlům oficiálním. Budou zdůrazněna před začátkem první hry.

Cíl výdělku z turnaje: viz hlasování hráčů na místě konání akce; již tradičně i vy můžete navrhnout, kam by výtěžek turnaje mohl jít.

Budou si účastníci turnaje platit hry? Ano. Doufejme, že se nám zase povede domluvit, že peníze vhozené do hracích stolů budou po odehrání finále přidány do kasičky a půjdou tedy také do poslední koruny na dobročinné účely.

Předpokládaný konec turnaje: později než minulé ročníky - chtěli bychom se lehce vrátit ke kořenům..první ročníky končily trochu později a byly to vždy skvostné párty :-) Tohle se však bude značně odvíjet od aktuálního dění na turnaji.

H.C. Foosball

Charitativní turnaj ve stolním fotbálku - Horní Čermná