Druhé kolo litomyšlského turnaje ve stolním fotbálku
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Tragédi
Jiří (Valšov) Renné (Litomyšl)
|
3:7
2:8
|
3:7
0:10
|
1:9
2:8
|
2:8
2:8
|
4:6
3:7
|
1:9
3:7
|
2:8
3:7
|
-78
31:109
|
0 | 8. | |
2. Wynda
Jenda (Litomyšl) Wiski (Litomyšl)
|
7:3
8:2
|
9:1
5:5
|
6:4
6:4
|
4:6
4:6
|
8:2
7:3
|
5:5
6:4
|
3:7
7:3
|
+30
85:55
|
20 | 3. | |
3. Don't Do It
Berlín (Litomyšl) Flam (Litomyšl)
|
7:3
10:0
|
1:9
5:5
|
4:6
5:5
|
3:7
4:6
|
6:4
7:3
|
6:4
7:3
|
4:6
4:6
|
+6
73:67
|
14 | 6. | |
4. Lejzy Plejzy
Cábek (Litomyšl) Zdenál (Litomyšl)
|
9:1
8:2
|
4:6
4:6
|
6:4
5:5
|
2:8
4:6
|
7:3
8:2
|
5:5
5:5
|
7:3
4:6
|
+16
78:62
|
15 | 5. | |
5. L.S.D.
Fajfi (Litomyšl) Grinch (Litomyšl)
|
8:2
8:2
|
6:4
6:4
|
7:3
6:4
|
8:2
6:4
|
8:2
6:4
|
5:5
4:6
|
5:5
8:2
|
+42
91:49
|
24 | 1. | |
6. Másla
Lucka (Litomyšl) Alan
|
6:4
7:3
|
2:8
3:7
|
4:6
3:7
|
3:7
2:8
|
2:8
4:6
|
4:6
1:9
|
2:8
3:7
|
-48
46:94
|
4 | 7. | |
7. Vloškoš
Dajda (Litomyšl) Rejmi (Litomyšl)
|
9:1
7:3
|
5:5
4:6
|
4:6
3:7
|
5:5
5:5
|
5:5
6:4
|
6:4
9:1
|
5:5
4:6
|
+14
77:63
|
15 | 4. | |
8. Magic Mushrooms
Fido (Sruby) Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
|
8:2
7:3
|
7:3
3:7
|
6:4
6:4
|
3:7
6:4
|
5:5
2:8
|
8:2
7:3
|
5:5
6:4
|
+18
79:61
|
20 | 2. |
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Rybí polívka
Bošťa (Litomyšl) Hop (Němčice)
|
6:4
7:3
|
9:1
8:2
|
7:3
7:3
|
7:3
4:6
|
3:7
6:4
|
8:2
10:0
|
7:3
8:2
|
+54
97:43
|
24 | 1. | |
2. Nečum a hrej
Míza (Polička) Ondeer (Polička)
|
4:6
3:7
|
4:6
6:4
|
6:4
8:2
|
6:4
5:5
|
7:3
4:6
|
8:2
5:5
|
6:4
4:6
|
+12
76:64
|
16 | 4. | |
3. Makov
Janča (Makov) Míra (Makov)
|
1:9
2:8
|
6:4
4:6
|
2:8
4:6
|
4:6
4:6
|
3:7
4:6
|
6:4
7:3
|
5:5
3:7
|
-30
55:85
|
7 | 7. | |
4. JSWEE
Pepíno & Prcek
|
3:7
3:7
|
4:6
2:8
|
8:2
6:4
|
3:7
3:7
|
5:5
3:7
|
5:5
7:2
|
4:6
6:4
|
-15
62:77
|
10 | 6. | |
5. Rumfurt
Sestra (Litomyšl) Šípa (Litomyšl)
|
3:7
6:4
|
4:6
5:5
|
6:4
6:4
|
7:3
7:3
|
3:7
4:6
|
9:1
7:3
|
6:4
6:4
|
+18
79:61
|
19 | 3. | |
6. SadoFC
Bobeš (Litomyšl) Libor (Litomyšl)
|
7:3
4:6
|
3:7
6:4
|
7:3
6:4
|
5:5
7:3
|
7:3
6:4
|
8:2
8:2
|
6:4
6:4
|
+32
86:54
|
23 | 2. | |
7. Nevím
Andrejka Kiliánová (Litomyšl) Mogul (Litomyšl)
|
2:8
0:10
|
2:8
5:5
|
4:6
3:7
|
5:5
2:7
|
1:9
3:7
|
2:8
2:8
|
3:7
3:7
|
-65
37:102
|
2 | 8. | |
8. Falcon
Kleris (Vysoké Mýto) Packo (Vysoké Mýto)
|
3:7
2:8
|
4:6
6:4
|
5:5
7:3
|
6:4
4:6
|
4:6
4:6
|
4:6
4:6
|
7:3
7:3
|
-6
67:73
|
11 | 5. |
Dokumenty ke stažení
-
Výsledky
Typ dokumentu: pdf | velikost: 2.85 MB
Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.