Novoroční Sado FC turnaj dvojic - Cafebar Underground
So
3.1.2015
Malý turnaj na 1 stole Leonhart, max. počet týmů 12 (2 skupiny + pavouk 8KO), předregistrované týmy mají přednost.
Registrace: 14:00, začátek: 15:00.
Startovné: 160 Kč/tým (v ceně i něco na zub)
Výhry: medaile a věcné ceny.
Kde: Cafebar Underground, Litomyšl.
Organizátor: Cafebar Underground & SadoFC
Registrace: 14:00, začátek: 15:00.
Startovné: 160 Kč/tým (v ceně i něco na zub)
Výhry: medaile a věcné ceny.
Kde: Cafebar Underground, Litomyšl.
Organizátor: Cafebar Underground & SadoFC
Celkové pořadí v turnaji
1. Atria Mortis - Petra & Shadow (Olomouc)
2. Jen a Den - Dajda & Jenda (Litomyšl)
3. Padavani - Pavlos & Pilňas (Chrudim)
4. Gribo - Bošťa & Grinch (Litomyšl)
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Žeru k***y tvý mámy
Modrus (Chrudim) Vasil (Chrudim)
|
4:5
|
5:3
|
5:2
|
2:5
|
5:4
|
5:4
|
+3
26:23
|
4 | 3. | |
2. Candy Crash
Erich (Březová nad Svitavou) Greenová (Březová nad Svitavou)
|
5:4
|
1:5
|
2:5
|
0:5
|
1:5
|
5:3
|
-13
14:27
|
2 | 6. | |
3. Vesmírný policajti
Gogo (Lanškroun) Tomíno (Lanškroun)
|
3:5
|
5:1
|
3:5
|
3:5
|
4:5
|
5:2
|
0
23:23
|
2 | 5. | |
4. Jen a Den
Dajda (Litomyšl) Jenda (Litomyšl)
|
2:5
|
5:2
|
5:3
|
5:0
|
5:3
|
5:0
|
+14
27:13
|
5 | 1. | |
5. Tvrdý pito
Cábek (Litomyšl) Šplejchy (Litomyšl)
|
5:2
|
5:0
|
5:3
|
0:5
|
5:2
|
5:4
|
+9
25:16
|
5 | 2. | |
6. Bombin a Bombina
Anife (Sloupnice) Flam (Litomyšl)
|
4:5
|
5:1
|
5:4
|
3:5
|
2:5
|
5:2
|
+2
24:22
|
3 | 4. | |
7. Třeba na vítězství
Štěpán Filipi (Horky) Mogul (Litomyšl)
|
4:5
|
3:5
|
2:5
|
0:5
|
4:5
|
2:5
|
-15
15:30
|
0 | 7. |
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Atria Mortis
Petra (Olomouc) Shadow (Olomouc)
|
5:1
|
3:5
|
5:1
|
5:0
|
5:1
|
5:1
|
+19
28:9
|
5 | 1. | |
2. Gribo
Bošťa (Litomyšl) Grinch (Litomyšl)
|
1:5
|
5:1
|
5:2
|
5:4
|
5:2
|
5:0
|
+12
26:14
|
5 | 2. | |
3. Hlavně nemyslet
Adla (Březová nad Svitavou) Thomas (Pohledy)
|
5:3
|
1:5
|
0:5
|
5:1
|
3:5
|
4:5
|
-6
18:24
|
2 | 5. | |
4. ZTP
Jenda (Březová nad Svitavou) Zuzka (Březová nad Svitavou)
|
1:5
|
2:5
|
5:0
|
5:0
|
2:5
|
5:4
|
+1
20:19
|
3 | 4. | |
5. Už je na cestě
Lůca (Litomyšl) Machi (Janov)
|
0:5
|
4:5
|
1:5
|
0:5
|
1:5
|
5:2
|
-16
11:27
|
1 | 7. | |
6. Padavani
Pavlos (Chrudim) Pilňas (Chrudim)
|
1:5
|
2:5
|
5:3
|
5:2
|
5:1
|
5:2
|
+5
23:18
|
4 | 3. | |
7. Korouhev
Jony (Korouhev) Šturcák (Korouhev)
|
1:5
|
0:5
|
5:4
|
4:5
|
2:5
|
2:5
|
-15
14:29
|
1 | 6. |
Dokumenty ke stažení
-
Výsledky
Typ dokumentu: pdf | velikost: 2.34 MB
Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.