SadoFC turnaj ve stolním fotbálku "O PÁNA VESMÍRU"
Afterparty startuje ve 20:00 a je zdarma. V rytmech pohybujících se od reggae, přes dubstep až po luiquid dnb a reggae jungle či dnb zahrají djs: Concrete Safari, Side9000, Rosha a Joker.
Po ukončení turnaje bude možnost si zdarma vyzkoušet fotbálek, takže skvělá příležitost pro začátečníky.
Info
- startovné 200 Kč/tým (slečny zdarma)
- registrace 14:00
- start 15:00
- 6 stolů (minimálně)
- o hudební podklad při konání turnaje se postarají mptrojky
- kdy: sobota 22.9.2012
- kde: Music Club Kotelna, Kapitána Jaroše 1129, Litomyšl
- GPS: 49°52'25.249"N, 16°18'25.289"E
Afterparty
- start 20:00
- vstupné se nevybírá
- 20:00 - 21:30 Concrete Safari
- 21:30 - 22:30 DJ Rosha
- 22:30 - 23:45 Side9000
- 23:45 - 02:00 DJ Joker
Doporučujeme
Cafebar Underground
Smetanovo náměstí 100, Litomyšl
http://www.facebook.com/cafebarunderground
Billard centrum Litomyšl & Nekuřácká restaurace
Bělidla 392, Litomyšl
http://www.facebook.com/pages/Kulečníková-herna-a-restaurace-Lidový-Dům/44655846447
http://www.bclit.org
Ercan Kebap
Smetanovo náměstí 131, Mariánská 131, Litomyšl
http://www.facebook.com/pages/Ercan-Kebap/343496452378927
Kavárna Mandala
Smetanovo náměstí 129, Litomyšl
http://www.facebook.com/kavarnamandala
Vinotéka a vinárna U Mydláře
Smetanovo náměstí 47, Litomyšl
http://www.facebook.com/umydlare
http://www.umydlare.cz
Všem výše uvedeným děkujeme za podporu turnaje!
Celkové pořadí v turnaji
1. Advanta - Hanz & Míša (Hradec Králové)
2. Unimo - Tomáš Michálek & Všivák (Uničov)
3. L.S.D. - Fajfi & Grinch (Litomyšl)
4. XXX - Dave & Pítrs (Uničov)
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Don't Do It
Berlín (Litomyšl) Flam (Litomyšl)
|
6:2
6:1
|
3:6
3:6
|
7:5
7:5
|
6:3
3:6
|
7:5
6:0
|
6:1
6:3
|
6:1
6:1
|
6:2
6:3
|
+40
90:50
|
14 | 2. | |
2. Mrkvičky z černé díry
Jiří (Valšov) Zdenice (Litomyšl)
|
2:6
1:6
|
0:6
2:6
|
0:6
5:7
|
0:6
3:6
|
4:6
6:8
|
1:6
2:6
|
6:8
6:4
|
2:6
2:6
|
-57
42:99
|
1 | 8. | |
3. Jendatra
Jenda (Litomyšl) Ondatra (Litomyšl)
|
6:3
6:3
|
6:0
6:2
|
2:6
8:6
|
3:6
6:4
|
6:3
6:3
|
2:6
6:3
|
6:3
6:3
|
6:4
6:4
|
+28
87:59
|
13 | 1. | |
4. SadoFC
Bošťa (Litomyšl) Lucka (Litomyšl)
|
5:7
5:7
|
6:0
7:5
|
6:2
6:8
|
2:6
4:6
|
6:1
6:2
|
6:3
4:6
|
6:2
6:1
|
5:7
2:6
|
+13
82:69
|
8 | 6. | |
5. Unimo
Tomáš Michálek (Uničov) Všivák (Uničov)
|
3:6
6:3
|
6:0
6:3
|
6:3
4:6
|
6:2
6:4
|
6:0
6:2
|
3:6
3:6
|
6:3
6:2
|
6:4
1:6
|
+24
80:56
|
11 | 3. | |
6. Jé na druhou CRK
Honza (Cerekvice nad Loučnou) Šlapy (Cerekvice nad Loučnou)
|
5:7
0:6
|
6:4
8:6
|
3:6
3:6
|
1:6
2:6
|
0:6
2:6
|
2:6
3:6
|
6:2
4:6
|
1:6
2:6
|
-43
48:91
|
3 | 7. | |
7. Nebreč
Pruďas (Chotěnov) Šachy (Litomyšl)
|
1:6
3:6
|
6:1
6:2
|
6:2
3:6
|
3:6
6:4
|
6:3
6:3
|
6:2
6:3
|
6:3
6:0
|
4:6
2:6
|
+17
76:59
|
10 | 5. | |
8. MikroTea
Čajda (Litomyšl) Mikrouš (Litomyšl)
|
1:6
1:6
|
8:6
4:6
|
3:6
3:6
|
2:6
1:6
|
3:6
2:6
|
2:6
6:4
|
3:6
0:6
|
1:6
1:6
|
-53
41:94
|
2 | 8. | |
9. Marklark
Pačes (Vysoké Mýto) Prso (Vysoké Mýto)
|
2:6
3:6
|
6:2
6:2
|
4:6
4:6
|
7:5
6:2
|
4:6
6:1
|
6:1
6:2
|
6:4
6:2
|
6:1
6:1
|
+31
84:53
|
11 | 4. |
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Křidýlko a stehýnko
Kuře (Litomyšl) Wiski (Litomyšl)
|
6:2
6:3
|
3:6
3:6
|
6:0
6:1
|
6:0
6:4
|
6:3
5:7
|
0:6
7:9
|
6:0
6:4
|
+21
72:51
|
9 | 4. | |
2. Mezinárodní letiště Václav Havel
Bobeš (Litomyšl) Miky (Litomyšl)
|
2:6
3:6
|
1:6
4:6
|
6:2
6:1
|
6:2
6:1
|
2:6
3:6
|
1:6
3:6
|
6:3
6:3
|
-5
55:60
|
6 | 5. | |
3. L.S.D.
Fajfi (Litomyšl) Grinch (Litomyšl)
|
6:3
6:3
|
6:1
6:4
|
6:1
6:0
|
6:0
6:0
|
6:3
5:7
|
4:6
3:6
|
6:3
6:1
|
+40
78:38
|
11 | 2. | |
4. Čauky Mňauky
Klárka (Bystré) Nikča (Bystré)
|
0:6
1:6
|
2:6
1:6
|
1:6
0:6
|
4:6
6:4
|
2:6
0:6
|
0:6
0:6
|
6:4
4:6
|
-53
27:80
|
2 | 6. | |
5. Fešandy
Jolča (Polička) Verča (Polička)
|
0:6
4:6
|
2:6
1:6
|
0:6
0:6
|
6:4
4:6
|
2:6
2:6
|
0:6
1:6
|
6:2
4:6
|
-46
32:78
|
2 | 6. | |
6. Infernal Machine
Ludva, Rejsek (Česká Třebová)
|
3:6
7:5
|
6:2
6:3
|
3:6
7:5
|
6:2
6:0
|
6:2
6:2
|
3:6
0:6
|
6:3
6:1
|
+22
71:49
|
10 | 3. | |
7. Magic Mushrooms
Fido (Sruby) Ryndík (Cerekvice nad Loučnou)
|
6:0
9:7
|
6:1
6:3
|
6:4
6:3
|
6:0
6:0
|
6:0
6:1
|
6:3
6:0
|
6:1
6:1
|
+63
87:24
|
14 | 1. | |
8. Bystré KH
Kristl (Kamenná Horka) Zuzka (Bystré)
|
0:6
4:6
|
3:6
3:6
|
3:6
1:6
|
4:6
6:4
|
2:6
6:4
|
3:6
1:6
|
1:6
1:6
|
-42
38:80
|
2 | 6. |
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. XXX
Dave (Uničov) Pítrs (Uničov)
|
4:6
6:4
|
6:4
6:4
|
3:6
4:6
|
6:1
6:2
|
6:2
6:3
|
1:6
4:6
|
4:6
7:9
|
+4
69:65
|
7 | 3. | |
2. Pi-Pepi
Karlos (Choceň) Sedlo (Litomyšl)
|
6:4
4:6
|
6:3
8:6
|
4:6
5:7
|
6:4
6:4
|
6:4
4:6
|
1:6
2:6
|
1:6
4:6
|
-11
63:74
|
6 | 5. | |
3. Lamy
Dammer (Cerekvice nad Loučnou) Péťa (Cerekvice nad Loučnou)
|
4:6
4:6
|
3:6
6:8
|
6:4
6:3
|
7:5
3:6
|
2:6
4:6
|
1:6
3:6
|
2:6
2:6
|
-27
53:80
|
3 | 7. | |
4. Pytláci
Hudy (Litomyšl) Zdenál (Litomyšl)
|
6:3
6:4
|
6:4
7:5
|
4:6
3:6
|
1:6
6:0
|
3:6
2:6
|
1:6
1:6
|
2:6
1:6
|
-21
49:70
|
5 | 6. | |
5. Nečum a hrej
Míza (Polička) Ondeer (Polička)
|
1:6
2:6
|
4:6
4:6
|
5:7
6:3
|
6:1
0:6
|
5:7
4:6
|
2:6
6:8
|
2:6
6:8
|
-29
53:82
|
2 | 8. | |
6. Not Bad
Martin (Svitavy) Woody (Svitavy)
|
2:6
3:6
|
4:6
6:4
|
6:2
6:4
|
6:3
6:2
|
7:5
6:4
|
2:6
3:6
|
2:6
5:7
|
-3
64:67
|
7 | 4. | |
7. Advanta
Hanz (Hradec Králové) Míša (Hradec Králové)
|
6:1
6:4
|
6:1
6:2
|
6:1
6:3
|
6:1
6:1
|
6:2
8:6
|
6:2
6:3
|
6:2
10:9
|
+52
90:38
|
14 | 1. | |
8. Killing Sprae
Karel Culek (Chrudim) Hrůša (Chrudim)
|
6:4
9:7
|
6:1
6:4
|
6:2
6:2
|
6:2
6:1
|
6:2
8:6
|
6:2
7:5
|
2:6
9:10
|
+35
89:54
|
12 | 2. |
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Chovatelé prasečích prostitutů
Miky (Hlinsko) Ráďa (Hlinsko)
|
6:3
6:4
|
10:9
6:2
|
6:4
6:2
|
6:4
6:2
|
6:3
6:2
|
6:4
6:2
|
6:1
6:1
|
+45
88:43
|
14 | 1. | |
2. Huňatý sebevědomí a mindrák
Mates (Litomyšl) Slaži (Litomyšl)
|
3:6
4:6
|
6:1
9:10
|
6:1
6:3
|
6:1
6:4
|
6:3
6:1
|
6:1
6:2
|
6:1
6:1
|
+41
82:41
|
11 | 2. | |
3. Beginers
Hanz (Cerekvice nad Loučnou) Jelda (Litomyšl)
|
9:10
2:6
|
1:6
10:9
|
6:0
6:3
|
8:6
3:6
|
1:6
6:2
|
6:1
6:0
|
6:2
6:2
|
+17
76:59
|
9 | 4. | |
4. Áža Team
Cuf (Litomyšl) Lucka (Litomyšl)
|
4:6
2:6
|
1:6
3:6
|
0:6
3:6
|
0:6
3:6
|
6:3
4:6
|
9:7
6:3
|
6:3
3:6
|
-26
50:76
|
4 | 5. | |
5. Hadi bez dredů
Cábek (Litomyšl) Fany (Moravská Třebová)
|
4:6
2:6
|
1:6
4:6
|
6:8
6:3
|
6:0
6:3
|
7:5
6:3
|
6:2
6:4
|
6:2
6:2
|
+16
72:56
|
9 | 3. | |
6. Klín rozkoše
Fanka (Svitavy) Hrnec (Svitavy)
|
3:6
2:6
|
3:6
1:6
|
6:1
2:6
|
3:6
6:4
|
5:7
3:6
|
6:4
6:8
|
6:4
3:6
|
-21
55:76
|
4 | 5. | |
7. Spili jsme na sebe
Šárka, Klára (Hradec Králové - Tržek)
|
4:6
2:6
|
1:6
2:6
|
1:6
0:6
|
7:9
3:6
|
2:6
4:6
|
4:6
8:6
|
6:1
6:1
|
-27
50:77
|
3 | 7. | |
8. Diskopříběh
Dajda (Litomyšl) Packo (Vysoké Mýto)
|
1:6
1:6
|
1:6
1:6
|
2:6
2:6
|
3:6
6:3
|
2:6
2:6
|
4:6
6:3
|
1:6
1:6
|
-45
33:78
|
2 | 8. |
Videa
SadoFC turnaj ve stolním fotbalu "O pána vesmíru"
Jak to vypadalo na turnaji ve stolním fotbálku "O pána vesmíru" dne 22.9.2012 v Litomyšli v klubu Kotelna.
Dokumenty ke stažení
-
Výsledky
Typ dokumentu: pdf | velikost: 4.34 MB
Tip: pro stažení souboru na disk klikněte na název souboru.