Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Cafebar Underground představuje další Leonhart v Litomyšli

Cafebar Underground představuje další Leonhart v Litomyšli

Datum publikování: 26.6.2014
Zdravíme fotbálkové nadšence! Rádi bychom Vám touto cestou chtěli představit další skvěle hratelný profi fotbálek z dílny Leonhart. Tento kousek barvy oranžové je umístěný v Cafebaru Underground na Smetanově nám. 100 v Litomyšli. V letních měsících bude dokonce umístěn na slunné terásce, kde se točí pivko Svijany, míchají koktejly a podává výtečná káva Lamborghini.
Cafebar Underground představuje další Leonhart v Litomyšli

V létě se můžete těšit na několik turnajů dvojic, smíšených dvojic, dívčí turnaj, losovaných dvojic apod. Dalším lákadlem budou úterní podvečery, při kterých se budou konat spíše tréninkové single disciplíny: válka golmanů, penalty, jedničky ale také two balls a jiné.

Každé úterý se bude začínat v 18:00. Herní systém bude uzpůsoben max. na 3 hrací hodiny tak, aby si mohli zahrát i pracující a ráno vstávající sado nadšenci. Podrobný popis jednotlivých disciplín a detailní informace naleznete v sekci Večery s Leonhartem.

Harmonogram disciplín úterních podvečerů do konce července:

  • 1.7. - Penalty
  • 8.7. - Válka gólmanů
  • 15.7. - Two balls
  • 22.7. - Losované dvojice
  • 29.7. - Jedničky

Jak již bylo uvedeno, v letních měsících bude Leonhart umístěn na venkovní terase a to pod přístřeškem, který speciálně pro fotbálek a hlavně pro Vás zbudoval Ondatra, za což mu patří velké dík!

Za barem si můžete zakoupit i fotbálkové omotávky, ketré jsou nepostradatelné pro každého hráče stolního fotbalu, který svou hrou chce dosáhnout nejlepších výsledků. Omotáním kolem madla umožňují hráči lepší "grip" (uchopení) pro tvrdší střelu a jemnější techniku s míčkem. Kdo jednou poznal rozdíl, na holé madlo už nesáhne. Velké díky patří speciálce na fotbálky FTB.cz.

SADO FC liga 2014/2015! Cafebar Underground bude opět jedno z hracích míst již třetího ročníku ligy dvojic ve stolním fotbálku. Liga se rozejde začátkem podzimu a je určena pro amatérské hráče. V případě zájmu o účast v této lize sledujte naše webové stránky a facebook profil, veškeré informace budou včas zveřejněny.

Za SadoFC sesmolil Zdenda a flam

Fotogalerie

mistr Ondatra v akci
Leonhart
Leonhart
Leonhart
Program na červenec