Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Čtvrtý ročník Sado FC ligy ve stolním fotbálku

Čtvrtý ročník Sado FC ligy ve stolním fotbálku

Datum publikování: 1.9.2015
V říjnu 2015 odstartuje čtvrtý ročník Sado FC ligy dvojic (až trojic) a jednotlivců ve stolním fotbalu na stolech Leonhart. Liga je určena pro všechny fotbálkové nadšence, kteří si chtějí zahrát a také si zasoutěžit. Účastnit se může kdokoli odkudkoli, nicméně hrací místa jsou většinou v Litomyšli. Opět se očekává účast týmů se smyslem pro férovost, spolehlivost a sportovní chování.
Čtvrtý ročník Sado FC ligy ve stolním fotbálku

Registrace do 30. 9. 2015 (registrací se rozumí zaplacení registračního poplatku).
Začátek: 10. 10. 2015 (turnaj Sado FC Open - FTB.cz LEONHART Tour Litomyšl).

Podrobné informace o herním systému, průběhu ligy a povinostech hráčů naleznete v sekci soutěžní řád. Liga se hraje dle pravidel ITSF. Všechny pravidla se však nebudou dodržovat striktně jako na ITSF turnajích. Hráči, kteří jsou více znalý celých těchto pravidel, budou vůči méně znalým hráčům ohleduplní a v případě potřeby jim některé hlavní body vysvětlí. V sekci pravidla jsou uvedeny důležité body (stručný výtah z ITSF pravidel), které se budou dodržovat vždy a každým hráčem.

Hráče je povinen seznámit se s pravidly a soutěžním řádem. V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedení ligy.

Každý registrovaný hráč obdrží malý dáreček v podobě placky a v průběhu ligy si bude moci zakoupit tričko s motivem Libora Drobného za zvýhodněnou cenu.

Pokud jste rozhodnuti pro účast v této lize, nečekejte s registrací na poslední chvíli! Včasnou registrací nám značně ulehčíte práci s organizací ligy.

Registraci lze provést u těchto pánů:

  • Jan Kubík: +420 737 974 441
  • Radek Urban: +420 605 725 518

Dále je uveden seznam změn soutěžního řádu oproti minulému ročníku.

Poplatky

Změna výše poplatků.

Registrace

Povinné údaje při registraci: jméno a příjmení všech hráčů týmu (nepovinný údaj je přezdívka), telefon, město, název týmu a profilová fotografie týmu. Dále každý hráč musí uvést e-mail, který má zadaný u facebook profilu jako primární (lze zjistit v nastavení facebooku: Obecná nastavení účtu). Tento e-mail je důležitý pro spárování SOS a facebooku.

Postihy

Odstraněn postih: Nedodržení herního místa = 4% (oba týmy).

Herní systém - Bodované turnaje

Počet rozdělených bodů. Z původních 8 bodů se rozdělují 4 body mezi 8 pozic.

Herní systém - Finále

Herní systém finále kompletně změněn.

Herní místa

Odstavec kompletně změněn.

Odstoupení týmu / diskvalifikace

Přidán bod: V případě, že tým neodehraje poslední zápas v základní skupině do termínu uvedeném v části Základní informace, je zápas kontumován (8:0 na body, skóre všech zápasů 7:3) a tým není diskvalifikován. Postih je nastaven na 100%.

 

Za Sado FC sepsal Radek Urban