Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Druhý ročník SadoFC ligy ve stolním fotbálku

Druhý ročník SadoFC ligy ve stolním fotbálku

Datum publikování: 20.8.2013
Další ročník ligy ve stolním fotbálku je tu! První roční SadoFC ligy ve stolním fotbálku se za účasti 16 týmů z několika měst vydařil náramně a tak SadoFC partička připravila pokračování. Liga je určena pro všechny nadšence, kteří si chtějí zahrát do sytosti v okruhu přátel, poznat nové přátele a zasoutěžit si společně o body do této jistě prestižní soutěže. Opět se očekává účast týmů se smyslem pro férovost, spolehlivost a sportovní chování.
Druhý ročník SadoFC ligy ve stolním fotbálku

Základní informace:

  • Registrace do 30.9.2013 (registrací se rozumí zaplacení registračního poplatku).
  • Začátek: 1.10.2013.
  • Konec: dle počtu přihlášených týmů, cca březen-duben.
  • Registrační poplatek: 300,- Kč/tým (zápisné na turnaje si platí každý tým sám, jednotlivé hry při hraní zápasů v jednotlivých kolech si týmy také platí sami).

SadoFC liga 2013/2014 ve stolním fotbálku se dělí na 2 fáze. První je základní a spočívá v odehrání zápasů systémem “každý s každým” (4 legy, každý leg na 10 míčků, možný výsledek je i remíza) na různých hracích místech (dle přihlášených týmů). Druhá část spočívá v bodovaných turnajích, na kterých lze získat další body do celkového hodnocení. Oproti minulému ročníku budou bodované turnaje pouze dva (max. 3). Způsob rozdělování bodů z turnajů se také trochu změnil.
Podrobné informace o celé lize (soutěžním řád, pravidla, herní místa, týmy, průběžné pořadí, novinky, fotogalerie, reporty atd.) a SadoFC turnajích naleznete na adrese www.sadofc.cz.

Pokud jste rozhodnuti pro účast v této lize, můžete nám již nyní zasílat svá jména, města pobytu, telefonní čísla (neveřejný údaj pouze pro potřebu organizátorů pro domlouvání vzájemných zápasů) a názvy týmů. Nečekejte s registrací na poslední chvíli! Včasnou registrací nám značně ulehčíte práci s naplánováním termínů a hracích míst vzájemných zápasů.

Fotbálku zdar!
SadoFC tým nadšenců
www.sadofc.cz
www.facebook.com/sadofotbal