Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Pro hráče Sado FC ligy - oprava postihů

Pro hráče Sado FC ligy - oprava postihů

Datum publikování: 28.11.2014
Děkujeme všem za zpětnou vazbu v podobě připomínek k systému udělování postihů a k nahlášení chybně udělených postihů. Pokud si myslíte, že vám systém udělil postih nespravedlivě, tak napište administrátorovi systému (flam).
Pro hráče Sado FC ligy - oprava postihů

Nedodržení herního místa

Pokud tým hraje s přespolním týmem, který má domluveno více zápasů na jeden den a na jedno hrací místo, je možno zápas odehrát na jiném hracím místě, než je předepsáno. Systém postih za nedodržení hracího místa vloží automaticky, ale ten následně administrátor vypne na základě upozornění týmu.

Pokud se týmy domluví na termín, kdy mají na předepsaném hracím místě zavřeno (a domluva dalšího náhradního termínu by byla problematická), je možno odehrát na dalším hracím místě. Systém postih za nedodržení hracího místa vloží automaticky, ale ten následně administrátor vypne na základě upozornění týmu.

Postihy udělené systémem za odehrání na jiném hracím místě byly zpětně deaktivovány u zápasů s přespolními týmy.

Nezapsání domluveného termínu do 2 hodin před zápasem

Systém vyhodnocoval dle poslední změny termínu, což vedlo k pár chybně uděleným postihům. Tato chyba byla opravena a chybné postihy odstraněny.

Chyba se týkala týmů/zápasů:
Killing Spree (pořadatelský tým): zápas Killing Spree vs. Aj Ušima
Flam (pořadatelský tým): zápas Flam vs. Hrůša

Dále byly dekativovány postihy u zápasů s přespolními týmy, které byly domluveny na poslední chvíli nebo přímo na místě:
Hippos (pořadatelský tým): zápas Hippos vs. Brazzers

Neodehrání zápasu v termínu

Systém vyhodnocoval až po vložení výsledků. Pokud se zápas odehrál včas ale výsledky byly  vloženy po termínu odehrání, systém udělil postih. Tato chyba byla opravena, chybné postihy odstraněny.

Chyba se týkala týmů/zápasů:
Tragédi (pořadatelský tým): zápas Tragédi vs. Kanáři
Kanáři (nepořadatelský tým): zápas Tragédi vs. Kanáři

Liga jednotlivců

Po domluvě se všemi hráči byl Ondata nahrazen Davčou. Systém postihy uděluje automaticky a proto se budou při dohrávání prvních několika prvních kol postihy za pozdní odehrání vypínat. Veškeré postihy týkající se zápasů s Ondatrou byly vypnuty.

Až se Ondatra plně zotaví a zdraví mu dovolí hrát a bude chtít hrát ligu, budou přidány dvě kola na konec rozpisu, která budou obsahovat pouze zápasy s Ondatrou.