Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Prodloužení registrace do ligy a úpravy soutěžního řádu

Prodloužení registrace do ligy a úpravy soutěžního řádu

Datum publikování: 24.9.2018
Termín registrace do ligy je posouvá do konce měsíce 30.9.2018. Dále byl soutěžní řád doplněn o pár důležitých bodů a některé body byly upraveny.

Prodloužení registrace do ligy

Termín registrace do ligy se posouvá, registrovat se lze do konce měsíce 30. 9. 2018, takže případní opozdilci mají ještě možnost nahlásit své týmy. Registrací se také rozumí zaplacení startovného a nahlášení všech členů týmu, jejich kontaktů a názvu týmu. Zástupce každého přihlášeného týmu byl kontaktován.
Rozlosování do herních kol proběhne v prvním říjnovém týdnu.

Herní místa

Hlavním herním místem bude letos Hostinec U Černého orla. V měsíci říjen bude možno některé zápasy odehrát ve Fotbalparku Litomyšl (Primátorská hráz) a v Restaurant Undergroundu. Na těchto dvou místech bude fotbálek umístěn cca do konce října, dle počasí. Využijte prosím možnost odehrát některé zápasy na těchto místech, Orla si užijete až dost ;)

Finále ligy

Stejně jako minulou sezónu se i letos bude finále hrát turnajovým způsobem. Finále tak proběhne během jednoho dne systémem double KO.
V soutěžním řádu je vše detailně popsáno, ale rozložení pozic mezi ligu A a B bude záležet na celkovém počtu přihlášených týmů.

Liga jednotlivců, válka gólmanů

Pokud se do konce registrace nepřihlásí minimální počet hráčů potřebný pro otevření disciplíny (6 hráčů), nebudou se tyto ligy konat.

Odstoupení týmu / diskvalifikace

Na základě zkušeností z minulého ročníku ligy dvojic byla provedena změna započítávání udělených postihů s diskvalifikovaným týmem či týmem, který odstoupí na vlastní žádost. Nově tyto postihy zůstávají.

Za Sado FC napsal Radek Urban