Zde se nacházíte: SadoFC / Události / SadoFC fotbálková liga na Malých sportech!

SadoFC fotbálková liga na Malých sportech!

Datum publikování: 28.3.2013
Od teď můžete aktivity SadoFC skupiny nadšenců do stolního fotbálku sledovat i na webu MaleSporty.cz, kde má SadoFC svoji vlastní kategorii dostupnou pod odkazem Stolní fotbal -> SadoFC. Sportovní online magazín MaleSporty.cz si nyní trochu představíme.
SadoFC fotbálková liga na Malých sportech!

Proč vzniknul portál MaleSporty.cz

Společným problémem většiny malých sportů je nezájem sponzorů. Pro sponzory nejsou malé sporty zajímavé. Proč? Kupodivu to není proto, že by byl počet hráčů daného sportu pro sponzory nezajímavý či zanedbatelný. Odpověď je mnohem pragmatičtější: Malé sporty nejsou vidět. Ví o nich většinou pouze ti, kdo je hrají. V médiích se neobjevují, a tak se vytváří iluze, že jde o nezajímavý, minoritní sport. Malý sport ale není minoritní. Malý sport má naopak velký potenciál. Hraje ho, ať už rekreačně či na profesionální úrovni mnoho lidí.

Naše sporty bereme vážně, stejně jako bere svůj sport ten, kdo hází oštěpem nebo hraje hokej...

Ojedinělý sport nemá šanci
Každý sport potřebuje zájem médií, fanoušky, hráče, celebrity, nové zájemce, sponzory...

Společně dokážeme víc.
Když spojíme potenciál všech našich sportů, budeme mnohem zajímavější skupinou.

Portál MaleSporty.cz

Velké sporty se hrají pro peníze a slávu. My pro peníze nehrajeme, ale pro slávu ano! Pro sportovce je odměnou i to, že se o jeho úspěchu dozví i někdo víc než poražený soupeř. Že jeho vítězství nemá jepičí život a že si o něm přečtou jeho známí, kamarádi, ale i další lidé, kteří by se o něm jinak nikdy nedozvěděli. Úspěch nekončí samotným vítězstvím, ale může žít dál – v podobě reportáží, rozhovorů, videí, komentářů, ohlasů, fotogalerií.

V malých sportech se bojuje skutečně srdcem, a ne „srdíčkem“, a proto i rozhovory s našimi sportovci jsou mnohem zajímavější a duchaplnější než tradiční „tak určitě“ velkých sportovců.

www.malesporty.cz
www.facebook.com/MaleSporty.cz

Fotogalerie

MaleSporty.cz
MaleSporty.cz
MaleSporty.cz
MaleSporty.cz a SadoFC