Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Vyhodnocení třetího ročníku SadoFC ligy 2014/15

Vyhodnocení třetího ročníku SadoFC ligy 2014/15

Datum publikování: 13.5.2015
Třetí ročník Sado FC ligy 2014/15 je za námi. Velké finále se odehrálo 2. 5. 2015 na terásce dobře známého a všemi oblíbeného Cafebaru Underground v Litomyšli. Spolu s uzavřeným finálem dvojic se konal i otevřený turnaj pro kohokoliv. A jak to vše dopadlo?
Vyhodnocení třetího ročníku SadoFC ligy 2014/15

Opilý report

Sepsal v ranních hodinách pln dojmů a piva Honza Kubík (jistá dávka tolerance při hodnocení slovosledu a gramatiky je na místě):

Zdravím všechny fotbálkáře,

předem bych chtěl říct, že v aktuální chvíli využívám, tak 2% svého mozku, ale stejně se s Vámi podělím o zážitky z dnešního "včerejšího" dne.

Sešlo se spousta kvalitních týmů jako je pan Slažák a pan Mikeska, kteří se poprali s Petrem Částkem a Josefem Jelínkem o první místo. Kde Petr předvedl to, že je aktuálně nejlepší útočník Sado ligy (a nejen to!) a Jelda (Pepé Jelínku) nejlepší obránce. Ať si říká kdo chce co chce, borci to jsou a Šachy vymete každou skulinku a Jelda si vychytá i takovýho šutera, jako je PAN Slažák nebo například já :-)). Klobouk dolu před Vámi kluci. Jste top a zaslouženě jste vyhráli první flek! Celé sado Vám teď leží u nohou.

Abych neopomněl doprovodný turnaj Sado ligy, tak musím říct, že nejlepší zápasy jsme odehráli proti Atrii, kde Michal odehrál úplně super zápas a Shadow stínil jeho super výkon...:D Né kecám, Shadow, hrál skvěle, jako vždy! :D Díky tomu jaký Výkony měli tak obsadili 3. místo, který vybojovali proti klukům z Lanškrouna....ale kdo překvapil a mě mile a to fakt dost je Flamengo a Berlín, kteří porazili Atrii a rozdali si finálko proti Vymazleným plastelínám. Zde nastoupil nezlomnej, kterej když vypne, tak jen navnadí protihráče, Grinch (Honza Hanus) a opět FAMÓZNÍ Pepé (Pepé Jelínek), kterej se dostal přes dnes pokořenou, ale výbornou dvojici Tomaše Fošuna a Mě, haha :D Musím to napsat, protože mi přijde, že jsme hráli fakt super, ale kluci ukázali, že jsou dříči a nic nevzdávají a otáčejí výsledky, který se otočit vlastně ani nedají v normálním světě smrtelníků :D Pak si zahráli pár dalších gejmsek a uhráli to do finále, kde zlomili soustředěného, snejkujícího Berďu (Jan Štefl) a podle mě nejprogresivnějšího hráče téhle sezóny a to Flama (Radek Urban). Zaslouženě vyhráli první flek a Jelda si odnáší 2 krásný poháry a uzavírá skvělou sezonu dvěmi prvními místy v jeden den. JELDO gratuluji a za mě jsi pro tuto sezonu nejužitečnější hráč!

Dál, aby toho nebylo málo, tak bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří tu naší LOKÁLKU hrají (JIHLAVA, CHRUDIM, HLINSKO, POLIČKA a BŘEZOVÁ nad SVITAVOU, která opravdu zapáleně jezdí jak může a myslím, že kluci a hlavně holky udělali pokrok jako "PRASE"), to jsou všechno týmy, díky kterým mě ta liga baví, "nový" lidi, kteří jsou zapálený a podporují SADO, SADO FC!

A za Nás bych chtěl říct Sado je tu pro Vás, pro Litomyšl a další okolní města. Díky za podporu a na dalších turnajích ZDAR!

Díky za přečtení a dobrou foosballtrubky! :)

Sado FC liga dvojic 2014/15

Do ligy se přihlásilo 19 týmů z nichž jeden na svou vlastní žádost odstoupil. Tento ročník se zavedl online systém, v kterém si hráči zadávali termíny zápasů a výsledky sami. Tento systém ušetřil pořadatelům velké množství času a nervů. Při nedodržování termínů a porušování pravidel byl každý tým automaticky trestán strháváním finanční hodnoty z vratné kauce, kterou na začátku každý tým složil. Systém někým vychvalovaný a někým zatracovaný. Rozhodně budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Hrací systém ligy měl 3 fáze. První fáze byla základní a spočívala v odehrání zápasů systémem "každý s každým". Zápas se skládal ze 4 legů, každý leg byl na 10 míčků (hrálo se tedy i na remízy). Druhá část spočívala v bodovaných turnajích, na kterých bylo možno získat další body do celkového hodnocení. Za tuto sezónu proběhly dva bodované turnaje, oba v rámci FTB.cz Leonhart Tour. Třetí fáze byla určena jen pro finalisty.

V uzavřeném finále Sado FC ligy 2014/15 se utkalo 6 nejlepších týmů systémem každý s každým stejným způsobem, jako v 1. fázi ligy (4 legy, leg na 10 míčků, výhra - 2 body, remíza - 1 bod, prohra 0 bodu). Hrálo se na 2 stolech Leonhart na dvě kola (první kolo 2 legy, druhé kolo zbylé 2 legy).

Finální pořadí

1. Beginners: Šachy & Jelda & Hanz (Vidlatá Seč & Litomyšl & Cerekvice nad Loučnou)
2. Unfanthomables (Mrvin a Mohel): Slaži & Mates & Miky (Litomyšl & Hlinsko)
3. Tragédi: Radek Šaroun & Vít Hron & Nikola Simonová (Jihlava)
4. Don't Do It - Berlín & Flam (Litomyšl)
5. Nečum a hrej - Míza & Ondeer & Ryndík (Polička & Cerekvice nad Loučnou)
6. Polikores - Cábek & Dajda (Litomyšl)
7. Kings of Toilets: Leoš & Štěpán & Davča (Vysoké Mýto & Horky)
8. Jendatra: Jenda & Ondatra & Visky (Litomyšl)
9. Kamenná Litomyšl: Libor & Zdenál (Litomyšl)
10. DaLuZu: Dolfa & Zelí & Zuzka (Březová nad Svitavou)
11. Hippos: Ivana & Tomáš & Ráďa (Litomyšl)
12. Brazzers: Modrus & Pavlos & Pilňas (Chrudim)
13. Ušonaut a Nosteroid: Hudy & Renné & Kamča (Litomyšl & Benátky)
14. Kanáři: Martin & Radek & Sláva (Litomyšl & Bohuňovice)
15. Aj Ušima: Jiří & Mogul (Litomyšl)
16. Rumfurt: Pavlík & Šípa & Zuzka (Osík & Litomyšl)
17. Bukake: Fanka & Kmoch & Sestra (Svitavy & Litomyšl)
18. Prsatice: Domča & Lůca & Monča (Litomyšl)

Sado FC liga jednotlivců 2014/15

Z celkového počtu 8 hráčů postoupili do finále ligy jedniček 3 hráči: Hrůša (Chrudim), Ondatra (Litomyšl) a Flam (Litomyšl). Finále ligy jednotlivců se po domluvě finalistů přesouvá na neurčito vzhledem ke zdravotnímu stavu Ondatry. Doufáme, že se mu brzy udělá lépe a vše bude v pořádku a bude si moci zase zahrát.

Otevřený turnaj dvojic

Do turnaje se přihlásilo 17 týmů z Březové nad Svitavou, Lanškrouna, Chrudimi, Olomouce a z Litomyšle či okolí. Týmy byly rozděleny na dvě skupiny, v kterých se hrálo systémem každý s každým na 1 leg do 6 míčků. Poté následoval jednostranný pavouk pro 16 týmů. Jak bylo předem avízováno, finalisti Sado FC ligy dvojic byli do pavouka nasazení automaticky. Tuto možnost využily 4 týmy, ze základní čísti tedy postupovalo 12 týmů (z každé skupiny 6).

Finální pořadí

1. Vymazlený plastelíny - Grinch & Jelda (Litomyšl)
2. Don't Do It - Berlín & Flam (Litomyšl)
3. Atria Mortis - Michal & Shadow (Olomouc)
4. Space Cops - Gogo & Tomíno (Lanškroun)

Za Sado FC sesmolil flam s přispěním Jendy

Fotogalerie

Vyhodnocení třetího ročníku SadoFC ligy 2014/15
Sado FC!
Výherci Sado FC ligy dvojic 2014/15
Výherci otevřeného turnaje