Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Změny soutěžního řádu

Změny soutěžního řádu

Datum publikování: 2.3.2016
Na základě připomínek hráčů byl upraven postihový systém a provedeno pár změn ve způsobu udělování postihů. Veškeré změny byly zapracovány i do soutěžního řádu. Dále byly provedeny některé změny ve webové aplikaci liga.sadofc.cz. Soupis veškerých změn je uveden v detailu článku.
Změny soutěžního řádu

Změny soutěžního řádu

Postihy

Postih Nezapsání domluveného termínu do 2 hodin před zápasem = 5% (pouze pořadatelský tým) ZRUŠEN a udělené postihy zpětně ODSTRANĚNY.

Odstoupení týmu / diskvalifikace

Pro přespolní týmy navýšen limit.

Původní znění:
V případě navýšení částky za postihy v průběhu konání ligy na vyšší hodnotu než je vratná kauce, je tým diskvalifikován a vyřazen z ligy. Výsledky s diskvalifikovaným týmem se nezapočítávají.

Nové znění:
V případě udělení postihů v celkové hodnotě 100% z vratné kauce je tým diskvalifikován a vyřazen z ligy. Přespolní týmy mají tento limit nastaven na 200%. Výsledky s diskvalifikovaným týmem se nezapočítávají.

Změny v liga.sadofc.cz

Storno zápasu bez udělení postihu

V sekci Moje zápasy se po vybrýní zápasu a kliknutí na tlačítko Storno / nedostavení zobrazí další možnost Storno zápasu bez udělení postihu.
Pokud se oba týmy domluví (oba týmy nemůžou, nikomu změna nenabourá časový plán atd.), lze využít tuto možnost a postih nedostane ani jeden tým.

Nepřečtené zprávy / upozornění

Na úvodní straně liga.sadofc.cz Nepřečtené zprávy / upozornění se budou zobrazovat nepřečtené zprávy od vedení ligy. Zároveň se počet nepřečtených zpráv zobrazí v menu.
Po rozbalení zprávy kliknete na tlačítko Rozumím a tím přesunete zprávu do nové sekce Archiv zpráv / upozornění.