Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Registrace týmů a základní informace

Registrace týmů a základní informace

Datum publikování: 27.12.2012
Už nyní je možné zaregistrovat tým do SadoFC ligy ve stolním fotbálku neboli stolňáku, takže pokud jste rozhodnuti si s námi ligu zahrát, můžete nám již nyní zasílat svá jména, telefonní čísla (neveřejný údaj pouze pro potřebu organizátorů pro domlouvání vzájemných zápasů) a názvy týmů. Kontakty naleznete na těchto stránkách. Nečekejte s registrací na poslední chvíli! Včasnou registrací nám značně ulehčíte práci s naplánováním termínů a hracích míst vzájemných zápasů. Dále následuje stručné představené těchto webových stránek.
Registrace týmů a základní informace

Pravidla a soutěžní řád jsou již ve finální podobě a lze si je přečíst přímo na stránkách, nebo si je lze i stáhnout pro vytisknutí. Zásadní změny se již provádět nebudou, maximálně nějaké detaily (např. počet bodu z bodovaných turnajů atd.). V dokumentech ke stažení naleznete i další užitečné dokumenty.

Seznam registrovaných hráčů a jejich týmů naleznete v sekci Týmy. V sekci Herní místa naleznete seznam míst, kde se zápasy budou hrát. Výčet těchto míst ještě není kompletní a bude záležet na přihlášených týmech a možnostech jejich domovin.

Sekce Zápasy je stále ještě ve vývoji. Zde se bude zobrazovat rozpis jednotlivých zápasů, herní místa zápasů, termíny hraní a výsledky zápasů. V sekci Průběžné pořadí (také ve vývoji) se bude zobrazovat přůběžné bodování jednotlivých týmů.

Důležitá sekce je Turnaje, kde naleznete pozvánky na ligové (a nejen ligové) turnaje. U některých proběhlých SadoFC turnajů si bude možno zobrazit kompletní výsledky (také ještě ve vývoji).

V sekci Merch neboli Merchandising se časem objeví libové sado hadříky a doplňky, které bude možno získat za nějakou tu almužnu.

Pořadatelům turnajů se jistě budou hodit vychytávky pro generování časů hraní pro různý počet týmů a generování rozpisů zápasů každý s každým.

Pokud nás chce někdo podpořit a umístit někam leták či plakát, budeme moc rádi - vše si může stáhnout v dokumentech ke stažení.

Sekce se sponzory je snad jasná všem. Většina sponzorů je v jednání a tak pěvně doufáme, že zde budou přibívat.

Pokud holdujete facebooku, budeme moc rádi za vaši podporu rozesláním facebook pozvánky na ligu všem svým přátelům, které by to mohlo zajímat.

Pro opravdové pamětníky a nadšence je zde k dispozici i kompletní starý web, který byl vytvořen pro ligu pořádanou v roce 2006. O úspěšnosti této ligy by se mohli vést dlouhé diskuze, nicméně web a fotky na něm jsou pro zúčastněné fakt úlet :)