Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Report: SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Eden Litomyšl

Report: SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Eden Litomyšl

Datum publikování: 21.3.2013
Litomyšl a její sadoFC se pomalu, ale jistě zabydluje na fotbálkové mapě České republiky. Turnaj střída turnaj, Sadoliga v plném proudu, fotbálek mastí v Litomyšli a okolí už prakticky každý, kdo má dvě zdravé ruce.
Report: SadoFC turnaj ve stolním fotbálku - Eden Litomyšl

Fotbálkový kolovrátek se naposledy roztočil 2. března 2013 v litomyšlském baru a herně Eden turnajem dvojic. Na čtyřech stolech různých výrobců a tentokrát s gumovými JGC míčky se o vítězství, poháry a medaile utkalo krásných dvacet jedna týmů. Ze dvou skupin, v kterých si dostatek zápasů zahráli a sadopohody užili i začínající hráči, postoupilo do závěrečného double KO nejlepších šestnáct.

S nástrahami pavouka si nejlépe poradili a titul pána Edenu získali již ostřílení harcovníci Šachy a Hanz z týmu Citrusová exploze. Vítězům na paty funěli a stříbrné medaile vybojovali poličští Nečum a hrej ve složení Ondeer a Míza. Až na bronzovém stupínku, možná i díky vlastní nedisciplinovanosti, stanulo mnohými favorizované duo Der Budulmann v sestavě Hudy a Slažy.

Der Budulmann a ani vy co jste ještě sadoFC turnaje nenavštívili nemusíte zoufat. 27.4. v Liďáku, 12.5. v Undergroundu a 8.6. v Kotelně (vše Litomyšl) se cirkus SadoFC znova roztočí. Pro více infa sledujte www.facebook.com/sadofotbal nebo www.sadofc.cz.

No a to nejdůležitější na závěr, pro ochutnávku správné sadoatmosféry zkoukněte naše sadovideo z Edenu.

SadoZdar

Konečné pořadí
1.místo - Citrusová exploze (Šachy, Hanzl)
2.místo - Nečum a hrej (Ondeer, Míza)
3.místo - Der Budulmann (Slaži, Hudy)

Body do SadoFC ligy 2013
2.místo - Nečum a hrej: 5 bodů
3.místo - Der Budulmann: 4 body