Zde se nacházíte: SadoFC / Události / Stolní fotbaly Leonhart

Stolní fotbaly Leonhart

Datum publikování: 22.5.2013
Leonhart je nejoblíbenější stolní fotbal v západní Evropě. Jedná se o tradiční stolní fotbal německé výroby. Tento stůl zaručuje kvalitu provedení a použitých materiálů.
Stolní fotbaly Leonhart

Leonhart je nejoblíbenější stolní fotbal v západní Evropě. Hlavní předností Leonhartu je jeho čistota provedení. Stůl je velice stabilní a hra je na něm dokonale přesná. Je jedno, jestli hrajete stahovačku, ťukačky nebo střely z hrany, jelikož míček, materiál plochy a tvar panáčků jdou spolu dokonale dohromady a tak se na stole budete cítit od první chvíle skvěle. Leonhart je stůl prvotřídní německé kvality. Patří mezi 5 oficiálních stolů Mezinárodní fotbálkové federace (ITSF), takže se na něm hrají největší turnaje na světě, včetně Mistrovství světa.

Od září 2012 je výhradním distributorem stolů LEONHART v České republice speciálka na stolní fotbal FTB.cz. Internetový obchod FTB.cz se zaměřuje jak na profi hráče, kteří zde najdou své oblíbené ověřené značky stolních fotbalů a příslušenství, tak se snaží poradit začínajícím hráčům, s jakým stolním fotbalem a příslušenstvím je nejlepší začít. Ke každému zákazníkovi přistupují individuálně a doporučí mu vždy nejlepší fotbal a vybavení dle jeho finančních možností a dle jeho potřeby využití.
Hlavní osobou FTB teamu je aktuální Mistr české republiky a kapitán české reprezentace Petr Plasgura, který Vám osobně pomůže zorientovat se ve světě stolního fotbálku na kontaktním emailu info@ftb.cz nebo na facebooku FTB.cz.

Fotogalerie

Autor: www.original-leonhart.com
Autor: www.original-leonhart.com
Autor: www.original-leonhart.com
Autor: www.original-leonhart.com