Litomyšl - Dvojice 2013/2014
- Dvojice 2019/2020
- Dvojice A + B 2018/2019
- Válka gólmanů 2018/2019
- Dvojice A + B 2017/2018
- Jednotlivci 2017/2018
- Válka gólmanů 2017/2018
- Dvojice 2016/2017
- Jednotlivci 2016/2017
- Válka gólmanů 2016/2017
- Dvojice 2015/2016
- Jednotlivci 2015/2016
- Dvojice 2014/2015
- Jednotlivci 2014/2015
- Dvojice 2013/2014
- Dvojice 2013
Celkové pořadí v lize
1. Godfruá a Žakuj - Hudy & Karlos & Slaži (Litomyšl - Choceň)
2. Tragédi - Nikola Simonová & Radek Šaroun & Vít Hron (Jihlava)
3. Killing Spree - Karel Culek & Vojtěch Holubec & Hrůša (Chrudim)
4. Beginners - Hanz & Jelda (Cerekvice nad Loučnou - Litomyšl)
5. Troopeři - Sedlo & Šachy (Litomyšl)
6. Polikores - Cábek & Dajda (Litomyšl)
7. Kolotočářský kurvy za kačku - Fajfi & Grinch & Mates (Litomyšl)
8. Jendatra - Jenda & Ondatra (Litomyšl)
9. Don't Do It - Berlín & Flam (Litomyšl)
10. Kurvy - Majlo & Ondeer & Walter (Horní Čermná - Polička - Vysoké Mýto)
11. Kamenná Litomyšl - Libor & Lucka & Zdenál (Litomyšl)
12. Kladivouni - Martin Kladivo & Radek Kladivo (Litomyšl)
13. Sausage with Mustard - Mazda & Rejmi & Sestra (Osík - Litomyšl)
14. Fussball macht frei - Bobeš & Johny & Lustr (Litomyšl)
15. Rumfurt - Renné & Šípa & Zuzka (Litomyšl)
16. Jelítka - Pavel Novák & Tomáš Gregor & Davča (Sedliště - Bohuňovice - Horky)
17. Aj Ušima - Jiří & Mogul (Valšov - Litomyšl)
18. Míče z Marzu - Machi & Šplejchy & Zdenice (Janov - Litomyšl)
19. Luka - Karel Bálský & Laduš & Lůca (Benátky - Litomyšl)
Finále ligy
Ve finále Sado FC ligy 2013/14 se utkaly čtyři nejlepší týmy systémem každý s každým stejným způsobem, jako v 1. fázi ligy (4 legy, leg na 10 míčků, výhra - 2 body, remíza - 1 bod, prohra 0 bodu). Hrálo se na stole Leonhart na dvě kola (první kolo 2 legy, druhé kolo zbylé 2 legy).
Tým | 1. | 2. | 3. | 4. | Skóre | Body | Pořadí |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Godfruá a Žakuj
Karlos (Choceň)
Slaži (Litomyšl)
|
4:6
8:2
7:3
4:6
|
8:2
8:2
6:4
9:1
|
6:4
7:3
3:7
7:3
|
+34 77:43 |
18 | 1. | |
2. Tragédi
Radek Šaroun (Jihlava)
Vít Hron (Jihlava)
|
6:4
2:8
3:7
6:4
|
9:1
8:2
6:4
5:5
|
6:4
4:6
6:4
6:4
|
+14 67:53 |
17 | 2. | |
3. Beginners
Hanz (Cerekvice nad Loučnou)
Jelda (Cerekvice nad Loučnou)
|
2:8
2:8
4:6
1:9
|
1:9
2:8
4:6
5:5
|
4:6
4:6
4:6
5:5
|
-44 38:82 |
2 | 4. | |
4. Killing Spree
Michal Hruša (Chrudim)
Vojtěch Holubec (Chrudim)
|
4:6
3:7
7:3
3:7
|
4:6
6:4
4:6
4:6
|
6:4
6:4
6:4
5:5
|
-4 58:62 |
11 | 3. |