Litomyšl - Válka gólmanů 2018/2019 - Zápasy
- Dvojice 2019/2020
- Dvojice A + B 2018/2019
- Válka gólmanů 2018/2019
- Dvojice A + B 2017/2018
- Jednotlivci 2017/2018
- Válka gólmanů 2017/2018
- Dvojice 2016/2017
- Jednotlivci 2016/2017
- Válka gólmanů 2016/2017
- Dvojice 2015/2016
- Jednotlivci 2015/2016
- Dvojice 2014/2015
- Jednotlivci 2014/2015
- Dvojice 2013/2014
- Dvojice 2013
Naposled odehrané zápasy
Chystané zápasy
Pro tuto ligu nebyly nalezeny žádné domluvené zápasy.
Kolo č.1 ↑
Termín kola: 5.11.2018 - 11.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 2.12.2018
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
1. |
4:6
6:4
5:5
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 6.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Ňuňajz
|
||
1. |
7:3
4:6
6:4
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 6.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gogo
|
||
1. |
8:2
8:2
6:4
7:3
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 15.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda V.
|
Kolo č.2 ↑
Termín kola: 12.11.2018 - 18.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 9.12.2018
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
2. |
7:3
5:5
5:5
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 6.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Ňuňajz
|
||
2. |
6:4
6:4
7:3
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 5.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda
|
||
2. |
5:5
5:5
3:7
5:5
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 5.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gogo
|
Kolo č.3 ↑
Termín kola: 19.11.2018 - 25.11.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 16.12.2018
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
3. |
6:4
5:5
2:8
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 5.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Ňuňajz
|
||
3. |
3:7
5:5
3:7
5:5
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 5.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Týna
|
||
3. |
5:5
2:8
5:5
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 14.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda
|
Kolo č.4 ↑
Termín kola: 26.11.2018 - 2.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 23.12.2018
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
4. |
6:4
5:5
5:5
3:7
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 14.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda V.
|
||
4. |
6:4
6:4
4:6
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 5.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Kiwis
|
||
4. |
4:6
5:5
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 14.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Týna
|
Kolo č.5 ↑
Termín kola: 3.12.2018 - 9.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 30.12.2018
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
5. |
5:5
4:6
5:5
3:7
|
Stav: odehrán
Termín: 18.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gogo
|
||
5. |
4:6
6:4
5:5
3:7
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 14.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda V.
|
||
5. |
6:4
5:5
7:3
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 4.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Kiwis
|
Kolo č.6 ↑
Termín kola: 10.12.2018 - 16.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 6.1.2019
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
6. |
6:4
5:5
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 4.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Ňuňajz
|
||
6. |
5:5
6:4
6:4
8:2
|
Stav: odehrán
Termín: 4.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gogo
|
||
6. |
Stav: diskvalifikován
Termín: neznámý
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Jenda V.
|
Kolo č.7 ↑
Termín kola: 17.12.2018 - 23.12.2018
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 13.1.2019
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
7. |
7:3
4:6
5:5
7:3
|
Stav: odehrán
Termín: 12.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Ňuňajz
|
||
7. |
5:5
6:4
8:2
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 4.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda
|
||
7. |
6:4
6:4
4:6
5:5
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 12.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gogo
|
Kolo č.8 ↑
Termín kola: 7.1.2019 - 13.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 3.2.2019
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
8. |
8:2
7:3
5:5
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 1.2.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Ňuňajz
|
||
8. |
3:7
2:8
3:7
4:6
|
Stav: diskvalifikován
Termín: 12.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Týna
|
||
8. |
4:6
6:4
5:5
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 29.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Jenda
|
Kolo č.9 ↑
Termín kola: 14.1.2019 - 20.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 10.2.2019
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
9. |
Stav: diskvalifikován
Termín: neznámý
Herní místo:
Pořadatelský tým: Jenda V.
|
|||
9. |
5:5
5:5
7:3
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 10.2.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Kiwis
|
||
9. |
4:6
4:6
4:6
5:5
|
Stav: odehrán
Termín: 1.2.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Týna
|
Kolo č.10 ↑
Termín kola: 21.1.2019 - 27.1.2019
Herní místo: U Černého orla
Odehrát do: 17.2.2019
Kolo | Tým 1 | Výsledky | Tým 2 | Info |
---|---|---|---|---|
10. |
4:6
6:4
6:4
4:6
|
Stav: odehrán
Termín: 12.2.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Gogo
|
||
10. |
Stav: diskvalifikován
Termín: neznámý
Herní místo: neznámý
Pořadatelský tým: Jenda V.
|
|||
10. |
7:3
4:6
6:4
6:4
|
Stav: odehrán
Termín: 10.2.2019
Herní místo: U Černého orla
Pořadatelský tým: Kiwis
|